CHOY SUN DOA POKIE

5/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Arystokrata
Motyw automatu Regionalny
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 243
Progresywny Nie
Symbolika ryba, smok, Chińczyk, tradycyjny kapelusz, złota moneta, znaki kart
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak

Recenzja Choy Sun Doa Pokie

Choy Sun Doa to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych tytułów od Aristocrat i bardzo popularna rozrywka wśród graczy. Bóg o tym samym imieniu jest bogiem bogactwa w mitologii chińskiej, więc wszystkie symbole tematyczne odnoszą się do szczęścia i fortuny. Pokie jest zbudowany na modelu Reel Power marki Aristocrat, który umożliwia zmniejszenie liczby aktywnych bębnów w razie potrzeby. Gra ma elastyczną funkcję wstępnej selekcji darmowych spinów z aż 5 trybami darmowych spinów i różnymi dzikimi mnożnikami do x30.

Australijski sprzedawca, Aristocrat, znany jest z zamiłowania do orientalnych motywów, których nie brakuje w wielu grach dla kasyn naziemnych i internetowych. Ich pokies są bardzo popularne, ponieważ gracze mają wiele możliwości dostosowania rozgrywki do swoich potrzeb, przyzwyczajeń i budżetów. Recenzowana gra przenosi Cię w jakieś górskie miejsce wśród chmur, drzew i spokojnych stawów. Bóg bogactwa, o którym wierzono, że potrafi zamienić kamień w złoto, pomoże ci znaleźć ogromne skarby, jeśli wykorzystasz jak najlepiej silnik Reel Power.

Sekrety Reel Power

Pięciobębnowe automaty mają zwykle układ 5 × 3. Liczba bębnów jest stała i gracze nie mogą jej zmienić – a wielu z nich właściwie nie ma pojęcia, dlaczego mieliby chcieć grać, powiedzmy, na 4 bębnach. Mechanika zaprojektowana przez Aristocrat ma pięć odłączanych bębnów. Zwróć uwagę, że środkowy rząd, który przecina bębny poziomo, od lewej do prawej, jest zawsze aktywny, nawet na jednym bębnie w grze. Kiedy grasz w tradycyjny sposób, na pięciu bębnach jest 15 pozycji symboli operacyjnych. Jeśli wyłączysz bęben 5, zredukujesz liczbę pozycji symboli do 13. Ta sama zasada obowiązuje, gdy dezaktywujesz bębny 4, 3 i 2. Dla wszystkich symboli, z wyjątkiem bonusowych rozproszeń, wygrywające kombinacje wypłacane są wzdłuż dowolnej pozycji na aktywowanym bębny i środkowy rząd tylko na nieaktywnych rolkach.

Jakie są powody, które mogą cię skłonić do wyłączenia choćby jednej rolki (szpula 5)? Przyczyn może być kilka, w tym napięty budżet, ale najbardziej oczywistym jest to, że odciąłeś pięć różnych kombinacji, z wyjątkiem kilku, które obejmują środkowy rząd. Możesz to zrobić, jeśli po dziesiątkach obrotów zauważysz, że pięć identycznych symboli nigdy nie występuje lub jest bardzo rzadkich. To powiedziawszy, można dojść do wniosku, że posiadanie pełnego zestawu kołowrotków to strata pieniędzy, ponieważ piąty kołowrotek prawie nigdy nie jest łączony. Usunięcie więcej niż jednej szpuli rzekomo nie jest dobre, ale możesz to zrobić jako eksperyment.

Symbole i wypłaty

Minimalne i maksymalne zakłady różnią się, jeśli grasz różnymi zestawami bębnów:

  • 0,25 $ – 100 $ za pięć aktywnych bębnów
  • 0,15 USD – 60 USD za cztery bębny
  • 0,07 – 28 USD za trzy bębny
  • 0,03 USD – 12 USD za dwa bębny i
  • 0,01 USD – 4 USD za jedną rolkę.

Symbole o niskim rankingu to karty do gry 9 – A, które zapewniają wypłatę od x5 do x200. Symbole tematyczne obejmują czerwone koperty (x 300), koi (x 300), pierścień nefrytowy (x 800), złotą monetę (x 800) i smoka (x 1000). Trzy najważniejsze nagrody regularne to 4000, 3200 i 1200 USD.

243 sposoby na wygraną

Oprócz Reel Power, automat ma 243 sposoby na wygraną, co oznacza rozgrywkę bez linii wypłat. Zwycięskie kombinacje kończą się, gdy trzy lub więcej takich samych obrazków, z wyjątkiem rozproszeń, które liczą się w dowolnej pozycji, pojawiają się na sąsiednich bębnach od lewej do prawej.

Dziki symbol

Bóg bogactwa jest dzikim symbolem tego pokie. Nie ma potężnych zdolności do bardzo wysokiego zwiększenia wygranych, a jego jedyną umiejętnością jest zastępowanie wszystkich zwykłych zdjęć, pomagając im tworzyć kombinacje. Niestety, dzikość jest zarezerwowana tylko dla bębnów 2, 3 i 4.

Darmowe spiny

Szczególnym symbolem jest złoty kruszec w kształcie korony. Po pierwsze, przyznaje do 50-krotności całkowitego zakładu, co czyni go najbardziej owocnym symbolem. Po drugie, może pojawić się w dowolnym miejscu na tablicy do wypłaty. Po trzecie, trzy lub więcej rozpraszaczy aktywuje funkcję wyboru, w której możesz wybrać jeden z pięciu pożądanych trybów:

  • 5 darmowych spinów ze wszystkimi dzikimi wygranymi pomnożonymi przez x10, x15 lub x30
  • 8 darmowych spinów – x8, x10, x15
  • 10 darmowych spinów – x5, x8, x10
  • 15 darmowych spinów – x3, x5, x8
  • 20 darmowych spinów – x2, x3, x5.

Jeśli chcesz mieć szansę na ogromne wygrane, skłoń się w kierunku mniejszej liczby darmowych spinów. Z drugiej strony, jeśli wolisz styl gry o niskim ryzyku, wybierz większą liczbę darmowych spinów (15 lub 20).

W dowolnym trybie darmowych spinów każdy symbol Czerwonej Koperty na pierwszym lub piątym bębnie zapewnia losową nagrodę w wysokości do 50 kredytów.

Funkcja hazardowa

Po wygranym spinie przycisk Gamble można kliknąć. Kliknięcie go otwiera nowy ekran ze standardowymi opcjami hazardu. Możesz wybrać kolor lub kolor karty, aby podwoić lub czterokrotnie zwiększyć wygrane w rundzie podstawowej.

streszczenie

Choy Sun Doa to 243-drożny pokie z mechaniką Reel Power i zablokowanymi bębnami. Darmowe spiny z pięcioma opcjami do wyboru pozwalają wybrać najbardziej odpowiednią liczbę spinów i powiązanych z nimi dzikich mnożników. Rozmiary zakładów są przeznaczone dla szerokiego grona australijskich graczy.

Zagraj w Choy Sun Doa na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS