GDZIE JEST ZŁOTY POKIE

5/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Arystokrata
Motyw automatu Bajka
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny Nie
Symbolika poszukiwacz złota, kilof i łopata, wózek wołowy, dynamit, szyb kopalniany i nominały K, Q, J, 10 i 9
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak

Gdzie jest przegląd Gold Pokie

Where’s the Gold to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat, którego motywem przewodnim jest kopanie złota. Pokie ma szybką akcję i wszędzie kryje się mnóstwo złota. Jest to szczególnie ważne podczas darmowych spinów, w których zwykły symbol zamienia się w złoty i staje się symbolem Wild na czas trwania funkcji. Wygrane są zazwyczaj przeciętne w pokie, ale czasami zdarzają się ogromne nagrody, na przykład, gdy pojawia się pięć symboli rozproszonych. Jeśli wygrana w scatter 5000 $ nie jest wystarczająco ekscytująca, znajdź drogę do gry bonusowej Where’s the Gold, wybierz doświadczoną postać i spraw, by podzieliła się z Tobą złotem.

Akcja pokie rozgrywa się pod ziemią, gdzie pracowity krasnolud spędza dni i noce na wydobywaniu złota. Pięć istot ludzkich, które zobaczysz w funkcji dodatkowej, pracuje w tym samym miejscu co krasnolud, ale ich osiągnięcia w kopaniu złota nie są proporcjonalne do ich wysiłku. Górnicy proszą cię o naprawienie rzeczy i pomoc w znalezieniu skuteczniejszych sposobów na znalezienie złota, takich jak pogodzenie się z krasnoludem. Teraz znasz już wszystkie szczegóły fabuły pokie i możesz wyruszyć w podróż, aby odkrywać podziemne złoża złota na komputerze lub urządzeniu mobilnym.

Jeśli chodzi o projekt, pokie ma standardową planszę do gry 5 × 3 z pięcioma obracającymi się bębnami ustawionymi na tle naturalnego krajobrazu u góry i czerwonymi i niebieskimi kolorami u dołu. Jeśli grałeś już online w niektóre dzieła Arystokraty, być może przyzwyczaiłeś się do oglądania symboli kart do gry, takich jak A (asy), K (króle) i tak dalej. Recenzowana tutaj gra nie jest wyjątkiem, ponieważ znajdziesz tutaj cztery niskie symbole, takie jak J, Q, K i A, wszystkie zaprojektowane w dość typowy sposób bez trzymania się tematu. Te niskie symbole zapewniają zakład liniowy od x10 do x150.

Nawiasem mówiąc, tylko 4 z 26 wygrywających kombinacji w pokie skutkują „fałszywą wygraną”, w której stawiasz więcej niż wracasz. Na przykład, stawiasz 0,25 $ na obrót i otrzymujesz 0,10 $ z powrotem za trzy J na linii wypłaty. Tak, coś wygrałeś, ale wygrana jest mniejsza niż postawione pieniądze. To strata netto, znana również jako fałszywa wygrana. W każdym razie Where’s the Gold ma bardzo mało fałszywych wygranych. Oznacza to ponadto, że pokie nie jest grą o niskiej wariancji, ale raczej o średniej wariancji. Wygrane tutaj nie zdarzają się często i są zwykle średniej wielkości.

Symbole tematyczne to sprzęt górniczy, wózek, znak Miny i wesoły krasnolud. Ostatnie dwa symbole są wypłacane, jeśli przynajmniej dwa takie same symbole pojawią się na linii wypłaty.

Przejdźmy teraz do wielkości zakładów, aby dowiedzieć się, ile możesz postawić i wygrać w określonych kombinacjach. Istnieją dwa ustawienia zakładów, które mają wpływ na wielkość zakładu. Pierwsza to liczba linii, a druga to zakład na każdą z nich. 25 linii biegnących w poprzek bębnów można zmniejszyć do 20, 15, 10, 5, a nawet 1, co znacznie zmniejszy Twoje wydatki. Poza tym zakład liniowy waha się od 0,01 $ do 4 $, więc maksymalna stawka, którą akceptuje pokie, wynosi do 100 $. Możesz szybko ustawić maksymalną stawkę, klikając przycisk Max, bębny zaczną się obracać automatycznie.

Musisz znać zakład na linię, na którym grasz, aby obliczyć maksymalną wygraną w pokie. Załóżmy, że grasz na maksimum (4 $ na linię, 100 $ za spin), a następnie masz szansę wygrać trzy trzy najlepsze nagrody: 5000 $ za pięć scatterów, 4000 $ za pięć krasnoludów i 2000 $ za pięć tablic z napisami Mine.

Symbole bonusowe i darmowe spiny

Pokie ma dziki symbol, ale pojawia się on tylko w darmowych spinach, więc będziesz musiał radzić sobie bez tego użytecznego symbolu w grze podstawowej. Rozproszenie przedstawiane przez laski dynamitu jest jednym z dwóch symboli bonusowych w pokie. Podczas gdy obrazy niefunkcjonalne muszą być wyrównane na odpowiednich pozycjach, na których znajdują się linie wypłat, rozpraszacze wygrywają na każdej pozycji. Uderz trzy z nich, a otrzymasz natychmiastową nagrodę w wysokości x2, x10 lub x50 całkowitego zakładu. W rezultacie najwyższa wygrana rozproszona to 5000 $, co jest również pierwszym jackpotem pokie.

Gdy wylądują trzy lub więcej rozpraszaczy, zostaniesz przeniesiony do nowego ekranu z pięcioma postaciami: Profesor Gold, Winnie Fortune, pies Findo, Mary Money i Happy Lucky. Zostaniesz poproszony o wybranie dowolnej postaci, w którym to momencie pokie losowo dodaje nagrody do wybranej postaci, które składają się z losowej liczby bryłek złota (do 10) i symboli złota (do 3). Liczba bryłek odpowiada liczbie darmowych spinów. Złote symbole przedstawiają zwykłe symbole (wózki, krasnoludy, A, K itd.), Które będą służyć jako dziki podczas darmowych gier. W tej funkcji masz szansę na zgarnięcie dużego zysku dzięki licznym wildom pojawiającym się przy każdym spinie.

Funkcja hazardowa

Możesz kliknąć przycisk Gamble, aby aktywować funkcję o tej samej nazwie i spróbować pomnożyć swoje wygrane zarobione w ostatniej rundzie. Jest to powszechna funkcja, w której musisz wybrać kolor karty lub kolor, aby zwiększyć wygrane o x2 lub x4.

streszczenie

Where’s the Gold to 5-bębnowy automat z prostą, szybką rozgrywką i kilkoma funkcjami, takimi jak do 10 darmowych spinów i wiele różnych symboli Wild podczas darmowych spinów. Nagroda główna wynosi 5000 $ za pięć symboli scatter.

Zagraj w Where’s the Gold na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS