DISCO BAR 7S POKIE

4/ 5 na 1 Opinie
 • Oprogramowanie Booming Games
  Motyw automatu Klasyczny
  Kołowrotki 3
  Linie wygrywające 10
  Progresywny Nie
  Symbol rozproszenia tak
  Runda bonusowa Nie

Recenzja Disco Bar 7s Pokie

Disco Bar 7s to klasyczny 3-bębnowy automat wideo z 10 liniami wygrywającymi, przypominający klasyczną maszynę do owoców i oferujący Australijczykom coś naprawdę ekscytującego, oprócz wygranych podstawowych 10.000 $. Istnieją symbole Wild i Scatter, które mnożą x2-x4, mnożąc całkowity zakład przez x7 lub x77 (do 38 500 $). Z pewnością warto zarejestrować się w kasynie online i poświęcić mu tyle uwagi, na ile zasługuje. Graj na prawdziwe pieniądze i pozwól, aby zasady i wskazówki podane poniżej poprowadziły Cię do najwyższych wygranych!

Symbole rozgrywki i pokie

Gra toczy się przez cały czas na 10 liniach wygrywających, żadna linia nie może zostać dezaktywowana. W ten sposób obstawiając od 0,01 USD do 50 USD na linię, stawiasz całkowity zakład od 0,10 USD do 500 USD na obrót, więc wideoautomat jest dopasowany do każdego hazardu i budżetu, w tym także tych z dużymi graczami. Po postawieniu całkowitego zakładu zaczynasz próbować szczęścia i jeśli jest gdzieś w pobliżu, wygrywasz dużą. Wystarczy spojrzeć na tabelę wypłat i podziwiać wygrane oraz koncepcję. Symbole bez funkcji, różowy, żółty i fioletowy Siódemki oraz pojedyncze, podwójne i potrójne BAR płacą od lewej do prawej, gdy trafisz 3 pasujące symbole na dowolnej linii wypłaty lub na kilku liniach jednocześnie.

Tabela wypłat wygrywa od x2 do x200 zakładu na linię (lub od 100 $ do 10 000 $ przy maksymalnym zakładzie na linii 50 $). Możesz również zauważyć godne podziwu designerskie rozwiązanie dla bębnów: obracają się one w różnych kierunkach przy każdym obrocie.

Mamy dla Ciebie specjalną ofertę, funkcję Mix’N’Match, mały i prosty, ale wspaniały dodatek do rozgrywki, który pomoże Ci wygrać kawał gotówki. W przeciwieństwie do typowych zasad, które wymagają tylko pasujących symboli do zapłaty, funkcja Mix’N’Match sprawia, że ​​ikony są opłacalne, nawet jeśli nie ma pełnego dopasowania. Spójrz na tabelę wypłat i zobacz, że dowolne 3 ikony paska są płatne, a także dowolne 3 fioletowe ikony dowolnego rodzaju lub 3 siódemki w różnych kolorach lub dowolne 3 ikony w 3 różnych kolorach itp. Funkcja Mix’N’Match zwiększa liczbę możliwych zwycięskie kombinacje w każdej rundzie i zwiększają szanse na wygraną prawie w każdym spinie.

Mnożenie symboli Wild i Scatter

Symbole Wild są obowiązkowe dla każdego symbolu nie będącego cechą w każdej wygrywającej kombinacji składającej się z identycznych symboli. Chociaż pokie pozwala również na kombinację niepasujących ikon, jak dowolne 3 ikony pasków w dowolnej kolejności, symbol Wild liczy się tylko w kombinacjach składających się z pasujących (identycznych) symboli, na przykład 2 fioletowe potrójne paski i dziki. Symbol Wild nie zastępuje symboli Scatter.

Magia symbolu Wild w tym pokie przejawia się w efekcie zwielokrotnienia, jaki wywiera na wygrywające kombinacje: jeśli wygrywająca linia zawiera ikonę Wild, wygrana w tabeli wypłat jest podwajana, więc jest to symbol Wild x2. Im więcej symboli Wild trafisz na zwycięską linię, tym lepiej: 2 symbole Wild w wygrywającej linii pomnożą wygraną x4! Oznacza to, że 2 symbole Wild i każdy symbol niefunkcjonalny płacą ci tak, jakby były 3 pasujące symbole niefunkcyjne przy mnożniku x4. Na przykład jedna fioletowa siódemka i dwa symbole Wild dają wypłatę do 30 000 $ przy maksymalnym zakładzie 500 $. Jeśli trafisz 3 symbole Wild na linii wypłaty, nie mają one nic do pomnożenia; zamiast tego płacą specjalną nagrodę pieniężną w wysokości niezłych i okrągłych 500 $, niezależnie od Twojego zakładu.

Scatter: król bębnów

Symbol Scatter to prawdziwy i prawdziwy symbol króla tego automatu wideo. Jako król nie przestrzega żadnych zasad na liniach wypłat, ponieważ królowie ustalają własne zasady. W tym pokie symbole Scatter płacą za każdym razem, gdy pojawiają się na bębnach, w dowolnej pozycji i na dowolnym bębnie. Nie mają własnej tabeli wypłat; zamiast tego mnożą Twój całkowity zakład. Jeden symbol Scatter zwraca Ci zwrot: przyznaje mnożnik x1 do całkowitego zakładu, to znaczy, że Twój zakład jest w całości z powrotem, czy to 0,10 $ lub 500 $. Jeśli masz szczęście i wylądujesz na bębnach 2 symbole Scatter, przyznają ci one x7 twojego całkowitego zakładu (lub 3500 $ przy maksimum).

Jeśli jesteś najszczęśliwszy i masz 3 symbole Scatter na bębnach, zdobywasz ogromną wygraną w wysokości x77 Twojego całkowitego zakładu (maksymalnie 38 500 $) – to jest dokładnie to, o czym marzy każdy hazardzista! Aby wykorzystać pełną moc mnożenia x77 rozproszenia, postaw najwyższe zakłady, na które możesz sobie pozwolić, jest to w pełni warte, ponad wszelkie uzasadnione wątpliwości!

streszczenie

Ten 3-bębnowy automat wideo z 10 liniami wypłat jest w pełni zoptymalizowany pod kątem komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. Gra odtwarza klasyczny styl maszyny owocowej i oferuje niesamowite możliwości wygrania do 10 000 $ podstawowych wygranych, do 30 000 $ Wild i do 38 500 $ Scatter. Dostępna jest również funkcja bonusowa Mix’N’Match, dodatek, który pomaga wygrać nawet w przypadku kombinacji niepasujących ikon.

Zagraj w DISCO BAR 7S POKIE za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS