PIRATES CHARM POKIE

5/ 5 na 1 Opinie
 • Oprogramowanie Quickspin
  Motyw automatu Przygoda
  Kołowrotki 5
  Linie wygrywające 243
  Progresywny Nie
  Symbol rozproszenia tak
  Runda bonusowa Nie

Recenzja Pirates Charm Pokie

Recenzowany 5-bębnowy automat wideo 243-bet-way firmy Quickspin poświęcony jest wciągającej opowieści o mistycznych przygodach piratów na pełnym morzu. Po zapisaniu się do piratów, Australijczyk korzysta z aż 243 sposobów na wygraną, kręci się za pomocą Tajemniczego Uroku, który przekształca się w dowolny zwykły symbol i aktywuje ponowne obroty, darmowe obroty z blokowanymi tajemniczymi zaklęciami i powtórkami. Poproś o wierność Jolly Rogerowi i zasadom Kodeksu, graj na prawdziwe pieniądze i zgarnij swój łup piratów w wybranym przez siebie kasynie online.

Rozgrywka: Piraci mają 243 sposoby

Są to 243 sposoby na wygraną w pokie, dlatego Twój zakład w każdym spinie jest obstawiany na 243 możliwe zwycięskie kombinacje 9 zwykłych ikon. Kombinacja wygrywa, jeśli co najmniej 3 pasujące ikony wylądują na sąsiednich bębnach, zaczynając od bębna znajdującego się najbardziej po lewej stronie na prawo. Nie ma konwencjonalnych linii ograniczających Twoje szanse na wygraną, a to sprawia, że ​​wygrana jest łatwym zadaniem: za każdym razem, gdy 3, 4 lub 5 pasujących symboli pojawi się na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewego, płacą one od 25 $ do 500 $ przy maksymalnym zakładzie 100 $. Tworzenie kombinacji jest znacznie ułatwione dzięki wbudowanej funkcji tajemniczego uroku, która dodaje emocji i dreszczyku rozgrywki.

Tajemniczy urok: rzuca zaklęcie na symbole

Tajemniczy urok to magiczny artefakt zawierający wszechmocne zaklęcia. Każdy prawdziwy pirat kocha go i nigdy go nie opuszcza. Jest to także magiczny symbol w sensie hazardu. Zastanów się nad jego niesamowitymi właściwościami: pojawiające się na bębnach w grze podstawowej wszystkie tajemnicze zaklęcia są blokowane w miejscach, w których się pojawiły, i obracają się. Kiedy przestaną się obracać, wszystkie z nich zmieniają się w jeden i ten sam zwykły symbol (z wyjątkiem symbolu Bonus Scatter). To bardzo pomaga wykorzystać zalety 243 sposobów na wygraną.

Kiedy uda ci się trafić 3 tajemnicze zaklęcia na bębnie 1, 2 i 3 w trybie podstawowym, pokażą one swoje magiczne moce i uruchomią funkcję Mystery Charm Respin. Podczas tej funkcji wszystkie tajemnicze zaklęcia zostają zablokowane na swoich pozycjach i przyznawany jest respin. Jeśli trafisz dodatkowe tajemnicze zaklęcie podczas respinu, zostanie ono również zablokowane i zostanie przyznany dodatkowy respin.

Tajemniczy urok nazywa się tak nie bez powodu: uruchamia funkcję tajemniczego zakrętu w grze podstawowej. Podczas tej funkcji całe stado tajemniczych zaklęć pojawia się na bębnach, niespodziewanie, a wszystkie z nich manifestują swoje niesamowite magiczne właściwości. Bębny zatrzymują się, a następnie wszystkie tajemnicze zaklęcia zmieniają się w ten sam zwykły symbol. Więcej Charmsów oznacza zwiększenie Twoich szans na wygranie większej ilości gotówki dzięki większej liczbie kombinacji z 243 dostępnych. Poza tym funkcja Mystery Spin zwiększa Twoje szanse na aktywację funkcji Mystery Charm Respin (patrz wyżej).

Storming Free Spins: Zakręć za darmo z piratami

Oprócz magii tajemniczego zaklęcia dostępna jest ikona bonusowego rozproszenia przedstawiająca statek, na który wchodzisz, aby podbić burzliwe wody oceanu hazardu. Wygląda jak Latający Holender, a kto powiedział, że nie jest? Tak więc wylądowanie co najmniej 3 bonusowych symboli Scatter na bębnie 2, 3 i 4 w grze podstawowej uruchamia tryb swobodnego obrotu. Otrzymujesz 10 darmowych spinów rozgrywanych według poniższych zasad. Jeśli tajemniczy urok wyląduje na bębnach w trybie swobodnego obrotu, zostaje zablokowany i pozostaje zablokowany przez cały czas trwania trybu swobodnego obrotu.

Jeśli twoje pirackie szczęście pomoże ci pokryć cały bęben tajemniczymi urokami, otrzymasz dwa dodatkowe darmowe spiny. Każdy bęben Mystery Charms, który uda ci się zaaranżować w trybie darmowych spinów, zapewnia 2 dodatkowe darmowe obroty, do 10 dodatkowych darmowych spinów. Oznacza to, że najszczęśliwszy pirat może otrzymać do 20 darmowych obrotów z rzędu, a wszystkie z tajemniczymi zaklęciami obracają się i przekształcają w zwykłe symbole.

Pamiętaj, że podczas darmowych spinów nie pojawia się symbol Bonus Scatter. Oznacza to, że podczas darmowych spinów nie można ponownie uruchomić trybu darmowych spinów. Zamiast tego możesz wygrać do 10 dodatkowych darmowych spinów (patrz wyżej) lub wielokrotnie uruchamiać tryb darmowych spinów w rundach podstawowych. Wystarczy odrobina szczęścia i 3 bonusowe symbole Scatter na bębnie 2, 3 i 4 w dowolnej pozycji.

streszczenie

Jest to ekscytujący, wciągający i wesoło zabawny 5-bębnowy automat wideo z 243 drogami do wygrania, oferujący wygrane do 500 $ w trybie podstawowym, z powtórkami i 10 darmowymi spinami. Specjalne symbole Tajemniczego Uroku zamieniają się w zwykłe symbole, uruchamiają ponowne obroty i zapewniają do 10 dodatkowych darmowych obrotów w trybie darmowych obrotów. Gwarantujemy dobrą zabawę i możliwe są ciężkie wygrane. Znajdź grę online i ciesz się: czeka na odważnych poszukiwaczy przygód na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych.

Zagraj w PIRATES CHARM POKIE za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS