BIG BAD WOLF POKIE

4/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Quickspin
Motyw automatu Bajka
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny Nie
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie

Recenzja gry Big Bad Wolf Pokie

Arcydzieło Quickspin, ten 5-bębnowy automat z 25 liniami wygrywającymi opiera się na legendarnej bajce o Wielkim Złym Wilku i trzech świniach mieszkających w lesie. Oprócz sentymentalnej wartości fabuły i najnowocześniejszej grafiki 3D i niesamowitych rozwiązań dźwiękowych, oferuje standardowe wygrane do 1200 $, do 4000 $ Wild, płatny Scatter, funkcję Swooping Reels, do 24 darmowych spinów z mnożnikiem x2 i runda bonusowa. Wejdź w buty Wolfa i zagraj na prawdziwe pieniądze, aby wygrać naprawdę duże pieniądze! Znajdź zasady i wskazówki poniżej.

Gameplay: Kto się boi Wielkiego Złego Wilka?

Wszystkie 25 linii wygrywających jest zawsze aktywnych i wszystko, co musisz zrobić, to ustawić całkowity zakład między 0,25 $ a 100 $ (lub od 0,01 $ do 4 $ na linię). Od tego momentu nie będziesz mógł odklejać oczu od ekranu! Cała ekscytująca historia rozwija się i jest opowiadana przez 9 zwykłych symboli, z których niektóre przekształcają się w Wilds, symbol Wolf Scatter i symbol Moon Bonus.

Zwykłe symbole reprezentują wartości kart do gry od 10 do A, zabawkową świnkę i 3 świnnych braci z różnymi narzędziami w rękach (pamiętasz, jak budowali domy, aby ukryć się przed Wilkiem?). Tabela wypłat wygrywa od x5 do x100 zakładu na linię (lub 20 do 1200 $ przy maksymalnym zakładzie 100 $). Zwykłe symbole płacą tylko od lewej do prawej i zaczynają to robić, gdy na linii wypłat znajdują się 3 takie symbole.

Aby pomóc Ci wygrać więcej na zwykłych ikonach, istnieje kreatywna funkcja Swooping Reels, która jest rodzajem darmowych zwrotów z kaskadowymi ikonami. Za każdym razem, gdy wygrywasz w podstawowej grze, podmuch wiatru zabiera zwycięskie symbole. Pozostałe symbole trafiają następnie do pustych miejsc, a wolne pozycje powyżej są zajmowane przez nowe losowe ikony. Jeśli istnieje kombinacja wygrywająca, funkcja Swooping Reels aktywuje się ponownie i jest aktywowana do momentu, gdy nie ma wygranej. Następnie przywraca się podstawowy tryb gry. Piękno tej funkcji polega na tym, że grasz za darmo i nadal zarabiasz prawdziwe pieniądze, których kwota zależy od wybranego zakładu.

Wild Symbols: Pig Turn Wild i zwykły wild

Funkcja Pig Turn Wild aktywuje się przy drugiej wygranej z rzędu i jest cennym dodatkiem do funkcji Swooping Reels. Każda druga zwycięska runda z rzędu przekształca jeden z 3 symboli Świni w symbol Wild. W drugiej zwycięskiej rundzie Pig 1 zamienia się w Wild. W czwartej rundzie wygrywającej Świnka 2 zamienia się w Dziką, a w szóstej rundzie wygrywającej Świnia 3 zmienia na Dziką, aby zastąpić wszystkie ikony bez funkcji.

Aby uruchomić tę funkcję, wygrane muszą następować jedna po drugiej, nie liczy się żadna przerwa; nad bębnami znajduje się wskaźnik zwycięstwa, który zlicza kolejne zwycięstwa i pokazuje pojawiające się symbole Wild. Po uruchomieniu tej funkcji szanse na wygraną dramatycznie rosną, a rozgrywka wygląda jak passa zwycięstw, działa jak passa i opłaca się jak passa. Jeśli na bębnach nie ma Świni, która powinna zmienić się w Dziki, funkcja zatrzymuje się, a zwycięskie rundy zaczynają liczyć od zera.

Oprócz funkcji świni zmieniającej się w dziką, istnieje zwykły symbol Dzikiego przypominający gniazdo pszczół. Zastępuje wszystkie zwykłe ikony. Ten Wild również się opłaca; Za 2, 3, 4 lub 5 zwykłych symboli Wild na bębnach otrzymasz odpowiednio 20 $, 200 $, 1000 $ lub 4000 $.

Darmowe spiny Big Bad Wolf

The Big Bad Wolf is a Scatter. Three or more Wolf Scatters activate 10 free spins. Scatters work in a free spin mode as well and if you land 3 or more Wolf Scatters during free spins then 10 extra free spins are awarded right away. Wolf Scatter symbols may also appear in a Blowing Down the House bonus round and award 10 free spins. Besides, when you land 3 or more Wolves on the reels, they pay you a prize of x3 your bet or up to $300 at the maximum bet.

Funkcja Blow Down the House

Księżyc to symbol bonusu, który pojawia się tylko na bębnie 5 i tylko w trybie darmowych obrotów. Zbieraj Księżyce na specjalnym mierniku Księżyca nad bębnami i pomóż Wilkowi zburzyć chlewnie świni i wygrać nagrody. Zbieranie księżyców daje ci następujące korzyści: 3 księżyce pomagają Wilkowi zburzyć drewniany dom i dają 2 dodatkowe obroty, 6 księżyców daje wilkowi siłę do zniszczenia ceglanego domu, a także zapewnia 2 dodatkowe obroty i mnożnik x2, który ma zastosowanie do wszystkich następujących wygrywa. Pamiętaj, że rozproszenie wilka może pojawić się również w trybie darmowych obrotów, a 3 symbole Scatter dają 10 darmowych spinów. Tak więc, po zebraniu 6 księżyców i 3 rozproszonych wilków podczas darmowych spinów, masz w sumie 24 darmowe obroty, z których niektóre są rozgrywane z mnożnikiem x2.

streszczenie

Jest to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat, przyjazny dla urządzeń mobilnych, wyposażony w wysokiej klasy grafikę 3D i kuszące animacje. Zakład o wartości 100 $ daje Australijczykom możliwość wygrania w kasynie online do 1200 $ w rundach podstawowych, do 4000 $ w rundach Wild, do 300 $ w rundach Scatter, a także do 24 darmowych spinów. Funkcje Swooping Reels i Pig Turns Wild rozgrzewają rozgrywkę i pomagają wygrać.