JAZZ TIME POKIE

3.86/ 5 na 7 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Zabawa
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 9
Progresywny Nie
Symbolika Bas, Bęben, Pałka perkusyjna, Gitara, Fortepian, Werbel, Trąbka, Mikrofony, Saksofony, Puzony, Bongosy
Dziki symbol Nie
Symbol rozproszenia Nie
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny tak
Mnożnik Nie

Recenzja Pokie Jazz Time

Funky, odjazdowy i żywy, ten 5-bębnowy 9-liniowy automat odsłania świat jazzu. Stawiając tylko 45 $ na spin, możesz zgarnąć maksymalną nagrodę w wysokości 50 000 $, a to nie może Cię tylko zachęcić do gry na prawdziwe pieniądze. Ten tytuł od Realtime Gaming ma dwie dodatkowe funkcje, takie jak bonus Big Money Scatter i Jazz Jam Session, przy czym ta ostatnia jest najbardziej wciągającą i kreatywną funkcją muzyczną, jaką kiedykolwiek widziano w pokiesach. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz grać w Jazz Time w podróży za pomocą urządzenia mobilnego.

Jazz Time ma charakterystyczny styl wizualny, który jest rzadko spotykany w grach kasynowych online. Obraz w tle i symbole są czarno-białe, przypominające klasyczne, nieme filmy z lat dwudziestych. Inną wartą uwagi cechą jest to, że kombinacje są przyznawane zaczynając od dwóch identycznych symboli, w przeciwieństwie do wielu innych pokies, które wymagają co najmniej 3 takich samych. Zresztą z pozoru Jazz Time wygląda nieco nudno i monotonnie. Mimo to oferuje kuszącą rozgrywkę, szczególnie dla tych, którzy lubią muzykę.

Istnieje zwykły układ 5 × 3 z zaskakująco małą liczbą linii wygrywających. Ale nie należy tego uważać za wadę, ponieważ posiadanie zaledwie 9 linii nie pogarsza rozgrywki. Właściwie szybko przyzwyczaisz się do tego ustawienia i zostaniesz zaślepiony na wszystko inne. Inną interesującą cechą jest to, że zestaw symboli składa się tylko z instrumentów muzycznych. Patrząc na boisko, można odnieść wrażenie zespołu jazzowego i autentycznej atmosfery klubu w stylu lat dwudziestych, w którym grali wczesni wykonawcy jazzu.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

Na bębnach znajdują się instrumenty muzyczne, które razem wzięte nawiązują do muzyki jazzowej. Na bębnach zobaczysz instrumenty perkusyjne (x40), wiolonczelę (x80), trąbkę (x160), saksofon (x240), kolejną odmianę trąbki (x320), gitarę (x480) i mikrofon retro (x1000). Jest tylko 7 zwykłych symboli – wynika to głównie ze stosunkowo niewielkiej liczby linii wygrywających, jak wspomniano powyżej. Aby otrzymać nagrodę za zwykłe symbole, na linii wypłaty powinny znajdować się co najmniej dwa identyczne symbole, zaczynając od bębna 1. Podsumowując, dwa takie same symbole wystarczą do wygrania.

Rozmiary zakładów używane w Jazz Time są standardem w bibliotece RTG. Klikając Postaw jeden, przełączasz od 1 do 5 monet na linię. Używając strzałek, zmieniasz nominał monety między 0,01 $ a 1 $. Dlatego minimalne i maksymalne zakłady wynoszą 0,09 USD i 45 USD przy włączonych wszystkich liniach. Dostępny jest również przycisk Wybierz linie, który służy do zmniejszania / zwiększania liczby aktywnych linii od 1 do 9.

Jeśli postawisz na prawdziwe pieniądze i zagrasz za najwyższą akceptowalną stawkę, maksymalna wypłata bez funkcji wyniesie 50 000 $, 20 000 $ i 15 000 $ (odpowiednio za 5, 4 i 3 mikrofony). Aby jak najlepiej wykorzystać swój bankroll, który przeznaczasz na grę, powinieneś rozważyć obstawianie wyższe lub co najmniej 45 centów za spin.

Dlaczego warto grać pełnymi monetami?

Wiadomo, że trzy-bębnowe automaty posiadają maksymalny bonus monet. Jeśli gracz zagra maksymalną liczbę monet, za pewną kombinację zapłacimy więcej niż zwykły mnożnik liczby monet.

W Jazz Time zaimplementowano ten sam model, co jest trochę nietypowe w przypadku gry z pięcioma bębnami. Obstawienie pięciu monet skutkuje wypłatą premii, która nie rośnie równomiernie na monetę. Na przykład kombinacja pięciu mikrofonów przyniesie 1000 kredytów na pierwszej monecie, 2000 kredytów na drugiej, ale aż 10 000 kredytów na piątej monecie (zamiast równie progresywnych 5k)! Dlatego zachęcamy do postawienia pięciu monet o dowolnym nominale, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną.

Bonus za duże pieniądze

Pokie nie ma symboli wild ani darmowych spinów. Zamiast tego ma trzy rozproszenia, które uruchamiają premię, gdy trzy z nich pojawiają się w dowolnej pozycji w tym samym czasie. Te scattery to hi hat, pałeczki i werbel. Pojedynczo jeden lub dwa z nich nic nie wygrywają. Musisz zobaczyć trzy z nich na raz, po czym otrzymasz losową nagrodę w wysokości do 350 monet.

Jazz Jam Session

Fortepian jest symbolem rozproszonym. Trzy z nich zatrzymane w dowolnej pozycji uruchamiają funkcję Jazz Jam. Scattery fortepianowe nie płacą gotówki bezpośrednio przed funkcją, ale zapewniają doskonałe możliwości wygrania. W funkcji zobaczysz kilka instrumentów, takich jak gitara, trąbka i wiolonczela. Zostaniesz poproszony o kliknięcie dowolnego instrumentu, aby rozpocząć jam session. Jeśli muzyka jest bezbłędna, otrzymasz nagrodę bonusową i zostaniesz poproszony o wybranie innego instrumentu. Funkcja jest kontynuowana do momentu, gdy wybrany instrument zagra złą nutę.

Bonus Jazz Jam może generować solidne wygrane do 4000 kredytów. Jeśli grasz na prawdziwe pieniądze w kasynie online, w rezultacie możesz zgarnąć maksymalnie 20 000 $.

streszczenie

Jazz Time to 5-bębnowy 9-liniowy automat wideo poświęcony muzyce jazzowej. Posiada dwie funkcje, w tym bonus scatter i opcję pick-to-win podczas Jazz Jam Session. Najwyższa możliwa nagroda to zdumiewające 50 000 $ przy zakładzie 45 $. Możesz znaleźć tę grę online również w kasynach mobilnych. Niskie rozmiary zakładów sprawiają, że gra jest idealna dla graczy o niskim budżecie.

Zagraj w Jazz Time na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS