FRUIT FRENZY POKIE

4.17/ 5 na 6 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Etniczny
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny tak
Symbolika Znak, Samorodek złota, Kopalnia złota, Bandyta, Poszukiwacz złota, Szalka złota, Latarnia, Pies, Osioł, Dynamit, Kilof, Ciężarówka górnicza
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny tak
Mnożnik tak

Recenzja gry Fruit Frenzy Pokie

Fruit Frenzy to soczysty, apetyczny automat wideo z 5 bębnami, 25 liniami i losowym progresywnym jackpotem. Ma kilka interesujących rozwiązań bonusowych, takich jak dwa różne scattery, które dają odpowiednio x100 i x200 łączny zakład lub funkcję uruchamianą przez dowolne pięć identycznych zdjęć. Zabawna gra bonusowa, w której strzelasz truskawki w powietrze, z pewnością przypadnie Ci do gustu, podobnie jak hojne darmowe obroty zdobyte w wyniku tego bonusu strzeleckiego. Fruit Frenzy ma hojny dziki symbol, który wzbogaci Cię o zdrową nagrodę pieniężną. Mobilne kasyna online również oferują tę grę, więc możesz w nią grać na prawdziwe pieniądze w dowolnym czasie i miejscu.

Pokie przenosi cię do cyrku, gdzie wszystkie niesamowite sztuczki są wykonywane przez owoce. Latają pod wielkim dachem, pokazują magię, tańczą jak baleriny i robią inne rzeczy, które zwykle wykonują ludzcy artyści w cyrku. Tutaj dzieje się prawdziwy owocowy szał!

RTG, dostawca pokie, użył znanego formatu bębnów 5 × 3 z 25 nie ustalonymi liniami wypłat. Bębny są osadzone na jasnym fioletowo-czerwonym tle z promieniującymi paskami i gwiazdami. Symbole są zaprojektowane tak, jakby były pokazane w animowanej kreskówce – owoce są jasne, wesołe, uśmiechnięte i czują się jak na szczycie świata.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

Pokie ma tylko symbole tematyczne – nie ma wartości kart do gry ani innych ogólnych rzeczy. Symbole Pokie obejmują bilet wstępu (x100), gogle (x100), balony (x100), żółty samochodzik (x200), armatkę owocową (x200), popcorn jedzący śliwkę (x250), bananowy ringmaster (x500), gruszkowa baletnica (x1000) i pomarańczowy klaun (x2000). Pokazane powyżej wygrane dotyczą piątki. Cztery symbole owoców tworzą zwycięskie kombinacje, gdy co najmniej dwa z nich są ustawione w linii, podczas gdy inne symbole płacą, gdy pojawia się 3+.

Wielkość zakładu zmienia się za pomocą dwóch ustawień: zakładu spinowego i liczby linii. Zakład na spin jest dostępny w wysokości od 0,25 $ do 25 $. Dostosowując liczbę linii, możesz postawić zakład nawet poniżej 25 centów. Niemniej jednak zmniejszenie maksymalnej liczby linii jest zwykle uważane za złą praktykę, ponieważ zmniejsza to szanse na wygraną. W kategoriach prawdziwych pieniędzy trzy najwyższe wypłaty, które są w stanie wygenerować symbole niebędące cechami, to 2000 $, 1000 $ i 500 $. Na pierwszy rzut oka kwoty te mogą wydawać się niskie – i tak jest w rzeczywistości. Ale jest to równoważone przez hojne funkcje dodatkowe, które zostaną omówione poniżej.

Dziki symbol

Wąsaty ananas to dziki symbol, który zastępuje wszystkie zwykłe obrazy. Będąc substytutem, tworzy również kombinacje oddzielnie od innych symboli i wypłaca pierwszy jackpot pokie. Jeśli trafisz 2 lub więcej ananasów, twoja nagroda wyniesie od x10 do x10 000 (do 10 000 $ przy maksymalnej stawce). Wilds nie mają wrodzonych mnożników, a wszystkie wypłaty są warte ich wartości nominalnej zgodnie z tabelą wypłat.

Dwa rozpraszacze

W grze online są dwa symbole scatter. Chociaż wyglądają podobnie, jedyną różnicą są słowa Owoc i Szał na każdym z nich. Scattery wypłacane są w dowolnej pozycji, jeśli pojawią się co najmniej dwa takie same. Fruit scatter zapewnia od x2 do x200, podczas gdy Frenzy scatter zapewnia łączny zakład od x1 do x100.

Funkcja darmowych spinów Daredevil

Funkcja aktywuje się poprzez uderzenie dowolnej kombinacji pięciu identycznych symboli, co jest bardzo nietypowym sposobem odblokowania funkcji. Niezależnie od tego, czy trafisz pięć niskokosztowych gogli, czy pięciu cennych klaunów na aktywnej linii, funkcja zostanie aktywowana.

W każdej grze bonusowej masz trzy próby zestrzelenia truskawkowego pilota z armaty. Funkcja działa automatycznie i nie możesz zmienić trajektorii truskawek w locie ani w inny sposób wpłynąć na wynik rundy. Ujęcie uważa się za udane, gdy truskawka wlatuje do pustego melona.

Each successful attempt, without overshooting and other misses, adds 1 point. After three strawberry cannonballs are sent airborne, whether successfully or not, the feature ends. If you have missed all attempts, you get 5 free spins. One, two and three successful shots into the melon awards 10, 15 and 25 free spins, respectively.

Podczas darmowych spinów wszystkie nagrody są podwajane. Poza tym truskawka jest dodawana do zestawu symboli i działa jak normalny symbol, co oznacza, że ​​wypłaca się zgodnie z zasadami związanymi z liniami wypłat. Zdobycie od 2 do 5 truskawek na dowolnych darmowych spinach zapewnia zakład na linię od 5 do 5 000 razy. Biorąc pod uwagę, że wszystkie wygrane są pomnożone przez x2 podczas darmowych spinów, masz szansę otrzymać 20000 $ za pięć symboli Wild, jeśli grasz na maksimum.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Lokalny progresywny jackpot w kabinie Fruit Frenzy zostanie trafiony losowo po zakończeniu dowolnego obrotu. Nie ma powodu, aby podawać średnie lub najwyższe wygrane w jackpocie, ponieważ te i inne wartości związane z jackpotem są unikalne dla każdego kasyna online, w którym dostępny jest automat. W zależności od kasyna, w zależności od kasyna, na wskaźniku jackpota nad bębnami zobaczysz 4-cyfrową lub 5-cyfrową liczbę. Każdy rozmiar zakładu jest uważany za kwalifikujący się do gry Fruit Frenzy.

streszczenie

Jest to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat i losowym progresywnym jackpotem. Ma dziki symbol, dwa symbole scatter i mini-grę na drugim ekranie, która zapewnia od 5 do 20 darmowych spinów. Wiele przyjaznych dla Polande mobilnych kasyn online ma również tę grę w swoich lobby. Rozmiary zakładów (od 0,25 USD do 25 USD za spin) są zaprojektowane tak, aby odpowiadały graczom o niskim budżecie.

Zagraj w Fruit Frenzy na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS