POKIE GOLDEN GLOVE

4/ 5 na 9 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Sport
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Złota rękawiczka, ciasto, łapacz, dziewczyna, trener, nagroda, piłka, czapka z daszkiem, hełm do pałkowania, hotdog, kukurydza pop
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny tak
Mnożnik tak

Recenzja Golden Glove Pokie

Jest to progresywny automat o tematyce sportowej z 5 bębnami i 20 liniami wygrywającymi. W grze podstawowej skorzystasz z dzikiego mnożnika x2 i hojnych symboli rozproszonych. Możesz wygrać dwupoziomową funkcję darmowego spinu z mnożnikami x2 i x5 i wygrać do x100-krotności całkowitego zakładu. Rozmiary monet zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokoić wszystkie budżety, a lokalny progresywny jackpot jest dostępny dla wszystkich graczy bez zobowiązań. Golden Glove można również znaleźć w mobilnych kasynach online, w których można grać na prawdziwe pieniądze i zabawne kredyty.

Sportowe automaty nie są zbyt rozpowszechnione, ale jest wielu fanów sportu, którzy nie mieliby nic przeciwko graniu w pokie poświęcone piłce nożnej, piłce nożnej, koszykówce i tak dalej. RTG, czołowy twórca pokie, wydał kilka gier sportowych, w tym recenzowany pokie. W Golden Glove odwiedzisz stadion baseballowy, obejrzysz mecz baseballu i zdobędziesz nagrody.

Układ gry jest typowy dla portfolio RTG. Jednocześnie widocznych jest 15 symboli i 20 regulowanych linii wygrywających. Kołowrotki są ustawione na dużym oświetlonym parku baseballowym, a wszystkie symbole są w jakiś sposób związane z tym sportem. Symbole o niskiej wartości mają tendencję do wypłaty, gdy pojawia się 3+, podczas gdy cenne zdjęcia rozdają nagrody za dwa w swoim rodzaju. W każdym razie, aby otrzymać nagrodę w tabeli wypłat, identyczne symbole powinny biegać od lewej do prawej, zaczynając od rolki 1. Żadne nieoczekiwane rozwiązania nie są stosowane w tym zakresie.

Symbole, wypłaty i wielkości zakładów

W pokie są tylko zdjęcia o tematyce baseballowej. Niektóre z nich zapewniają niewielką wygraną, podczas gdy inne są bardziej wartościowe. Im dłuższy jest ciąg pasujących symboli, tym wyższa jest Twoja nagroda, której kulminacją jest ułożenie pięciu identycznych symboli. Na bębnach zobaczysz następujące zdjęcia: hotdog (x125), popcorn (x125), piłka (x200), czapka z daszkiem (x200), niebieski hełm (x300), złote trofeum (x500), baseball gracz (x500), kobiecy fan (x1250) i łapacz (x2500). Te wartości są nagrodami za pięć takich samych. Jeśli uzyskasz mniej identycznych symboli na linii wypłaty, nagroda będzie niższa.

Zakład stawiany jest poprzez wprowadzenie zmian w dwóch ustawieniach. Klikając strzałki w dół / w górę Zakład, zmieniasz wartość zakładu od 0,20 $ do 100 $ na obrót. Możesz również dezaktywować linie wypłat i obstawić mniej niż 20. Kiedy będziesz gotowy do rozpoczęcia gry, naciśnij przycisk Spin, aby wprawić bębny w ruch. Trzy najwyższe wypłaty bez funkcji to 12500 USD, 6250 USD i 2500 USD. Te umiarkowane nagrody mogą być jeszcze wyższe za pomocą symboli funkcji, które zostaną przejrzane poniżej.

Dziki symbol

Ciasto działa jak dziki obraz. Chociaż pojawia się tylko na centralnym bębnie, nie należy przeoczyć jego roli, ponieważ zastępuje wszystkie symbole, w tym symbole rozproszone. Z oczywistych powodów symbole Wild nie mogą tworzyć własnych kombinacji. Wreszcie, kolejną zaletą symboli wild jest ich zdolność do podwojenia normalnych wypłat, gdy działają jako zamienniki.

Symbol rozproszenia

Złota rękawiczka to symbol rozproszenia. Pełnoprawne scattery wypłacane są tradycyjnie w dowolnej pozycji i niekoniecznie na sąsiednich bębnach. W przeciwieństwie do nich rozproszenie Złotej Rękawicy musi znajdować się na sąsiednich bębnach, aby było zaliczane do kombinacji. Oprócz standardowego rozmieszczenia od lewej do prawej, rozproszenia są również liczone w odwrotnej kolejności, od prawej do lewej. Od dwóch do pięciu symboli scatter od x2 do x100-krotności całkowitego zakładu (do 10 000 $).

Darmowe spiny Home Run i Grand Slam

Pokie przyznaje 9 darmowych spinów Home Run po wylądowaniu 3+ scatterów. Ta funkcja ma kilka różnic w stosunku do gry podstawowej. Po pierwsze, nic nie kosztuje. Po drugie, wszystkie nagrody, które pojawiają się podczas darmowych spinów, są podwajane. Po trzecie, zapewnia dostęp do obrotów na poziomie 2: Wielkiego Szlema.

Podczas darmowych spinów Home Run litery H, I i T mogą wylądować odpowiednio na drugim, trzecim i czwartym bębnie. Rozproszone słowo „HIT” widoczne na bębnach daje mini-bonus, w którym możesz wygrać nagrodę w wysokości x2 zakład uruchamiający. Poza tym każdy udany bieg w mini bonusie dodaje jeden darmowy obrót w bonusie Wielkiego Szlema.

Darmowe spiny Wielkiego Szlema (Poziom 2) aktywują się, jeśli została zebrana określona liczba punktów w mini-bonusach poziomu 1. Jeśli żadna nie jest dostępna, powracasz do gry podstawowej bez przechodzenia do poziomu 2. Darmowe obroty w Wielkim Szlemie są bardziej hojne, ponieważ wszystkie wygrane są mnożone przez x5. Poza tym Wild Batter pojawia się na bębnie 3 i zastępuje literę I, co daje większe szanse na uruchomienie mini bonusu. Ogólnie rzecz biorąc, mini bonus, jeśli zostanie aktywowany podczas darmowych spinów Grand Slam, może przynieść Ci od 5 do x100 całkowitego zakładu.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

W Golden Glove jest lokalny progresywny jackpot. Jego wysokość i współczynnik kumulacji zależą wyłącznie od kasyna online, w którym grasz. W każdym razie możesz trafić na koniec dowolnego spinu, ponieważ ma on charakter losowy. Każdy zakład na prawdziwe pieniądze kwalifikuje się do progresywnego jackpota, ale gra na wysokie stawki zwiększa prawdopodobieństwo trafienia. Niemniej jednak, aby się zakwalifikować, wystarczy nawet jeden cent.

streszczenie

Golden Glove is a baseball-themed progressive pokie with 5 reels and 25 configurable lines. It has a wild multiplier, a scatter and a two-level free spin feature with a small mini bonus. Flexible bet sizes ($0.20 to $100) increase appeal of the pokie to those who tend to bet small amounts.

Zagraj w Golden Glove za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS