HAIRWAY TO HEAVEN POKIE

3.5/ 5 na 4 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Bajka
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 50
Progresywny tak
Symbolika Książę, Roszpunka, Klucz, Lustro, Ramka na zdjęcie, Strażnik, Wieża, 9, 10, J, Q, K, A
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny Nie
Mnożnik tak

Przegląd Hairway to Heaven Pokie

Hairway to Heaven to 5-bębnowy automat z 50 liniami wygrywającymi, który oferuje pełen zestaw zwykłych funkcji wbudowanych w RTG w jego grach, ale idzie o wiele dalej i wygląda jak automat RTG w najwyższym stopniu. Akceptuje zakłady do 0,25 $ na linię i wygrywa linię do x2500, a Scatter wygrywa do x25 całkowitego zakładu. Rozszerzający się Wild zastępuje wszystkie ikony i podwaja wszystkie wygrane. Funkcja bonusowa oferuje darmowe gry z ulepszonymi Wilds i darmowymi spinami z mnożnikami x25. Na górze są również 2 progresywne jackpoty. Przestrzegaj poniższych zasad i wskazówek i wspinaj się do raju dla graczy!

Symbole rozgrywki i pokie

Rozgrywka oparta jest na historii braci Grimm. Podczas gdy przygody Roszpunki rozgrzewają emocje i wspomnienia, gra spełnia Twoje marzenia. Pokie jest tak gęsto wypełniony nagrodami i funkcjami, że gracz jest prawie zobowiązany do wygrania i jest absolutnie pewien, że jest przeznaczony do dobrej zabawy. Jest 50 linii wygrywających, możesz wybrać od 1 do 50, ale wskazane jest, aby zaangażować je wszystkie: 50 aktywnych linii na polu gry 5 × 3 zapewnia bardzo wysokie szanse na wygraną, podczas gdy puste linie nigdy nie płacą. Zakład liniowy rozciąga się od 0,01 $ do 0,10 $, więc dostosowując linie i zakład, możesz postawić całkowity zakład w szerokim zakresie od 0,01 $ do 5 $.

W rzeczywistości masz zamiar postawić nieco więcej, a powód jest całkiem rozsądny. Slot oferuje gwarantowaną funkcję, która aktywuje się po 125 płatnych spinach. Aby zapewnić aktywację tej funkcji, pokie pobiera dodatkową kwotę jako obowiązkowy zakład boczny do każdego spinu. Na małym wyświetlaczu w lewym dolnym rogu widać zakład dodatkowy, który stanowi 1/5 całkowitego zakładu.

Symbole opowiadają całą historię pięknej Roszpunki, czarującego księcia i złej czarownicy, a także budują kombinacje. Istnieje 11 symboli niefunkcjonalnych, wszechstronny Wild i Scatter. Ikony niefunkcjonalne to karty do gry od 9 do A, klucze, lustra, herby, strażnicy i wieże. Płacą od lewej do prawej. Ikony kart do gry są nagradzane, gdy trafisz 3, 4 lub 5 symboli tego rodzaju na dowolnej aktywnej linii, a inne symbole zwykłych symboli, gdy trafisz 2, 3, 4 lub 5 pasujących ikon na dowolnej aktywnej linii. Wypłaty zaczynają się od x3 i dochodzą do x2500 zakładu na linię. Jeśli w spinie wygrasz wiele linii, wszystkie linie są płatne; z dwóch wygranych z jednej i tej samej linii wypłaca się tylko zwycięzcy pierwszej linii.

Hairway to Heaven jest groszowym automatem, a oszałamiająca wygrana x2500 może nie być tak duża w gotówce; Aby naprawić tę sytuację i ulepszyć grę, istnieje symbol Wild reprezentowany przez Roszpunkę. Ikona Wild zastępuje wszelkiego rodzaju symbole, w tym symbole Scatter; kiedy to robi, podwaja większość wygranych, dając ci szansę na zdobycie do x5000 punktów na linii i do x50 na scatterach. Pojawia się na bębnie 3 tylko w grze podstawowej, w której śpiewa i rozszerza się, aby pokryć cały bęben. Kiedy zastępuje Scatter i rozszerza się, liczy się jako jeden Scatter.

Uroczy, nieco niezdarny, ale bardzo wytrwały Książę to Scatter. Za każdym razem, gdy pojawia się na bębnach, próbuje wspiąć się po włosach do nieba. Czy mu się uda? Prawdopodobnie zrobi to, jeśli dasz mu wystarczająco dużo prób. Scatter płaci na dowolnej pozycji: wyląduj 2, 4 lub 5 scatterów na bębnach i uzyskaj łączny zakład x2, x5 lub x25. Trzy symbole Scatter nie płacą, zamiast tego aktywują funkcję bonusową.

Gwarantowana funkcja bonusowa

Funkcja bonusowa jest gwarantowana. Oznacza to, że uruchamia się automatycznie po 125 płatnych spinach. Jeśli funkcja zostanie aktywowana przez Scattery, miernik jest resetowany. Drugim sposobem aktywacji tej funkcji jest wylądowanie 3, 4 lub 5 symboli Scatter w dowolnej pozycji na dowolnym bębnie.

Istnieje trzeci sposób uruchomienia funkcji: spójrz na prawy górny róg i znajdź miernik funkcji. Pokazuje procent i liczbę płatnych spinów pozostałych do automatycznego aktywowania funkcji. Jeśli klikniesz przycisk Odtwórz na liczniku, masz szansę zagrać w tę funkcję. Hazard jest ułożony jako koło ruletki z prostymi i jasnymi zasadami; strzałka skierowana na zielony oznacza sukces i uruchamia funkcję, w przeciwnym razie miernik jest resetowany. Masz wybór i możesz wybrać 1 z 3 gier bonusowych.

Runda bonusowa Damsel in Distress zapewnia 8 darmowych spinów, podczas których Wild pojawia się na bębnach 2, 3 i 4 i oczywiście podwaja wygrane, jeśli takie są. Ta funkcja jest ponownie uruchamiana: 3 książęta, zaczynając od skrajnego lewego bębna, przyznają 8 dodatkowych darmowych spinów.

Runda bonusowa Princess Pays zapewnia 10 darmowych spinów, podczas których linia Wild triples wygrywa, gdy jeden lub więcej Wildów jest połączonych. Dlatego możesz wygrać do x7500 zakładu na linię w tej rundzie. Ta niesamowicie lukratywna runda nie jest możliwa do odzyskania, ale jest nagroda pocieszenia. Za każdym razem, gdy Wild pojawia się na bębnie 3, oznacza to dodatkową darmową grę.

Runda bonusowa Hairway To Heaven zapewnia 5, 7, 10, 15 lub 25 darmowych spinów z Wildem trzymanym na bębnie 3 podczas wszystkich nagrodzonych darmowych spinów. Podczas darmowych spinów mnożnik ma zastosowanie do wszystkich wygranych i zależy od liczby darmowych gier, które zdobędziesz w rundzie uruchamiającej. Pierwsza gra z mnożnikiem x1, druga z mnożnikiem x2, trzecia z x3 i tak dalej, aż do x25. Niestety, ten bonus nie powoduje ponownego wyzwolenia ani nie zapewnia dodatkowych darmowych spinów.

Każda runda bonusowa przebiega zgodnie z ustawieniami linii i zakładów, które wybierzesz dla gry podstawowej. Aby była naprawdę duża, postaw wyższy zakład na grę podstawową.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Po każdym spinie funkcja progresywnego jackpota może się aktywować i przyznać mniejszą lub większą pulę. Aktualny stan obu jackpotów jest wyświetlany na specjalnych wskaźnikach nad bębnami. Dwa losowe jackpoty są przyznawane niezależnie od poziomu zakładu, pod warunkiem, że grasz na prawdziwe pieniądze.

streszczenie

Hairway to Heaven to progresywny automat z 5 bębnami i 50 liniami wypłat, który akceptuje zakłady do 0,10 $ na linię oraz obowiązkowy zakład boczny (zakład x10 na linię) jako gwarantowaną funkcję. W zamian wygrywa linia do x2500, a Scatter wygrywa do x25 całkowitego zakładu. Rozszerzający się Wild zastępuje każdą ikonę i podwaja nagrody. Rundy bonusowe zapewniają darmowe spiny z ulepszonymi Wilds i mnożnikiem do x25. Pokie jest kompatybilne z urządzeniami mobilnymi i można w nie grać w naszym polecanym kasynie online.

Zagraj w Hairway to Heaven za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS