HILLBILLIES POKIE

3.25/ 5 na 4 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Etniczny
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Pies, wieśniak, dom, blask księżyca, świnka, as, król, dama, walet, dziesiątka, dziewiątka
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny tak
Mnożnik tak

Recenzja Hillbillies Pokie

Hillbillies to 5-bębnowy automat z 20 liniami wygrywającymi, rozwijający motyw wiejski i przedstawiający rodzinę celebrytów Hillbillies. Akceptują zakłady liniowe do 0,10 $ i zwracają do x250 za zakład liniowy. Dziki mnożą wygrane aż do x20. Istnieje również runda bonusowa z 8 ponownymi darmowymi spinami, podwójnymi wygranymi w linii i rozproszonymi oraz dodatkowymi bonusami gotówkowymi. Funkcja progresywnego jackpota podgrzewa rozgrywkę i hojnie nagradza gracza. Znajdź zasady i wskazówki poniżej i dołącz do najweselszego klanu na Ziemi!

Symbole rozgrywki i pokie

Podczas gdy media i opinia publiczna debatują nad wizerunkiem Hillbillies, dobrze się bawią na swojej farmie na wzgórzach. Mają wszystko, czego potrzeba do szczęścia: schronienie, źródło zdrowej żywności i źródło zdrowego napoju, więc dużo się uśmiechają i nie przejmują się zbytnio. Czasami wystarczy zły strzał, aby stać się obrzydliwie bogatym, więc nie ma sensu się tym przejmować. Czy można je odwiedzić lub dołączyć do nich? Tak to jest! Od teraz możesz dotrzeć do swoich ulubionych postaci gwiazd! Aby dołączyć do tej małej społeczności, musisz zrobić tylko 3 proste rzeczy: wybrać do 20 linii wygrywających, postawić od 0,01 $ do 0,10 $ na linię i bawić się tak, jak wszyscy. Gdy tylko postawisz zakład, symbole opowiedzą Ci historię.

Istnieje 10 symboli niefunkcjonalnych, a nawet 3 symbole Wild, które jednocześnie są symbolami Scatter. Symbole niefunkcjonalne to 6 kart do gry od 9 do A, butelka bimberu, dom z drewnianą wiatraczką, świnia kąpiąca się i senny pies rodzinny (wymienione zgodnie z wypłatą, od najniższej do najwyższej ). Symbole niefunkcjonalne płacą od lewej do prawej, gdy trafisz wymaganą liczbę pasujących ikon na aktywnej linii wypłaty. W przypadku 9, 10, J i Q potrzebujesz 3, 4 lub 5 takich ikon na dowolnej aktywnej linii wypłaty, aby zarobić od x5 do x100 zakładu na linię. Wszystkie inne symbole niefunkcjonalne są wypłacane, gdy masz 2, 3, 4 lub 5 pasujących ikon na dowolnej aktywnej linii wypłaty, a wypłaty wynoszą od x2 do x250 na linię.

Nie spiesz się, aby ogłosić te nagrody za małe i zakończyć grę. Przyjrzyj się bliżej tabeli wypłat i podziwiaj rozwiązanie dla symboli Wild i Scatter. Trzej członkowie Hillbillies, Jed, Jethro i Elly-May mnożą w tym samym czasie Wilds i Scatter. Oznacza to, że Hillbillies pojawiające się na bębnach zastępują dowolny symbol, mnożą nagrody w linii i wypłacają wygrane Scatter. Każdy Hillbilly ma swój własny mnożnik: nagrody Jed i Elly-May x2 oraz nagrody Jethro x5.

Każdy mnożnik działa samodzielnie, a 2 lub 3 mnożniki działają łącznie, tj. Kiedy wylądujesz 2 lub 3 postacie na bębnach, wartości odpowiednich mnożników łączą się i możesz zakończyć rundę z niesamowitym mnożnikiem x20 (2 x 2 x 5 ). Aby poczuć, jak to jest, wyobraź sobie, że lądujesz Jed na bębnie 1, Psa na bębnie 2 i 4, Jethro na bębnie 3 i Elly-May na bębnie 5!

To nie koniec: Hillbillies to także Scattery, a 3 Scattery płacą ci x10 całkowitego zakładu lub do 20 $ przy całkowitym zakładzie 2 $, więc ta runda może przynieść ci 520 $ przy zakładzie za 10 centów. Hillbillies pojawiają się tylko na bębnach 1, 3 i 5; jako Scattery płacą w jakikolwiek sposób i nie muszą ustawiać się w żadnej określonej kolejności. Jak widać, pokie jest groszowym automatem pod względem zakładów, które przyjmuje, a nie wypłat.

Płatne są tylko aktywne linie, dlatego zaleca się aktywowanie ich wszystkich, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Przyczyna tego jest dość prawdopodobna: jeśli ułożysz kombinacje na wielu liniach, każda linia się opłaci (w przypadku wygranych na jednej linii otrzymasz tylko najwyższą nagrodę).

Bonus Hillbillies

Hillbillies to wszechstronna rodzina. Mają różnego rodzaju zwierzęta na swojej farmie na wzgórzach, wszelkiego rodzaju uprawy na polach i oferują różne funkcje w grze. Oprócz mnożenia Wildów i płacenia Scatterów, są one również wyzwalaczami. Wylądowanie 2 lub więcej członków rodziny na bębnach aktywuje lukratywną premię Hillbillies. Przyznaje Ci 8 początkowych darmowych spinów, podczas których wszystkie wygrane na linii i nagrody Scatter są podwajane. Oprócz tych 2 rodzajów zarobków możesz również otrzymać Bonus Hillbillies: pojawiając się na bębnach 1, 3 lub 5, każda postać płaci odpowiednio x2, x2 lub x5 łączny zakład.

Wszystkie nagrody i wygrane w tej rundzie bonusowej zależą od najważniejszego parametru rozgrywki, który z kolei jest w pełni zależny od twojej odwagi. To jest zakład liniowy; runda bonusowa, wszystkie 8 lub 16 darmowych spinów są uruchamiane na linii i ustawieniach zakładów wybranych dla gry podstawowej. Nie możesz niczego zmienić po uruchomieniu bonusu; aby w pełni wykorzystać tę dość lukratywną funkcję, zaleca się postawienie tak wysokiego zakładu, na jaki Cię stać w grze podstawowej.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Progresywne jackpoty dodają do rozgrywki wielu emocji i dreszczy, zwłaszcza gdy grasz na prawdziwe pieniądze i masz szansę na prawdziwe zdobycie punktów. Jackpot dostępny w recenzowanej grze online może osiągnąć całkiem atrakcyjny poziom, który zawsze, w każdej chwili można sprawdzić na specjalnym mierniku jackpota nad bębnami. Zwycięstwo nie wymaga żadnego wysiłku: jest przyznawane losowo i może zostać aktywowane po każdym zakończonym spinie. Ta funkcja sprawia, że ​​automat jest znacznie bardziej ekscytujący i mogę znacznie zwiększyć Twoją wygraną. Jest przyznawany bezwarunkowo, jako czysty prezent szczęścia: zrób dowolny zakład i naciśnij przycisk Spin, to wszystko, czego potrzebujesz, aby wygrać jackpota.

streszczenie

Hillbillies to 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłat, który akceptuje zakłady do 0,10 $ na linię i przyznaje nagrody do x250 za zakład na linię. Mnożenie Wilds może podnieść Twoje nagrody pieniężne do x5000 na zakład liniowy. Funkcja Hillbillies zapewnia osiem ponownych darmowych spinów z mnożnikami od x2 do x5. Lokalny progresywny jackpot sprawia, że ​​ten rustykalnie wyglądający automat jest popularną grą online.

Zagraj w Hillbillies na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS