MERMAID QUEEN POKIE

3.83/ 5 na 6 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Morze
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Syrenka, czerwona tropikalna ryba, naszyjnik z pereł, Neptun, małż, statek, as, król, dama, walet, dziesiątka, dziewięć
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny Nie
Mnożnik tak

Recenzja Mermaid Queen Pokie

Jest to 5-bębnowy pokie z 20 liniami wygrywającymi, odkrywający głębiny i mity oceanów, a tymczasem przyjmujący zakłady do 0,10 $ na linię i ujawniający nagrody liniowe do x7500 za zakład na linię. Mermaid Queen zapewnia 10 darmowych obrotów z podwójnymi wygranymi, a wszelkie dodatkowe darmowe obroty oferują potrójne wygrane. Progresywny jackpot czeka na odważnych, którzy sięgną po dno oceanu. Czy to jest niebezpieczne? Tak, jest i dwa razy bardziej dochodowe! Przeczytaj poniższe zasady i wskazówki i przygotuj się na spotkanie z najbardziej niesamowitymi stworzeniami oceanu.

Symbole rozgrywki i pokie

W rzeczywistości nasza planeta Ziemia powinna była nazywać się Wodą, a dokładniej Oceanem, ponieważ większa część jej powierzchni jest pokryta wodą. Ocean jest prawdopodobnie mniej zbadany niż obszar kosmiczny w pobliżu Ziemi; nic dziwnego, że ludzie od niepamiętnych czasów mówili o stworzeniach wodnych, takich jak węże morskie czy syreny. Legendarne czy nie, oto one, Królowa Syren i Król Syren, prawdziwi władcy oceanów!

Aby spotkać się z nimi osobiście, a także ze wszystkimi skromnymi poddanymi, musisz aktywować do 20 linii wypłat i postawić zakład liniowy od 0,01 $ do 0,10 $. Te proste regulacje są dokonywane za pomocą przyjaznego dla użytkownika panelu sterowania i otwierają cały ogrom oceanu ze wszystkimi bogactwami znajdującymi się pod falami.

Zestaw ikon zwieńczony jest dwoma wysokimi nagrodami, w tym zakładem liniowym x7500 i wygraną rozproszoną w wysokości x200 zakładem całkowitym. Jest 10 ikon niefunkcjonalnych, ikona Wild i Scatter. Ikony bez funkcji to sześć podwodnych kart do gry od 9 do A, naszyjnik w stylu morskim, jaskrawo zabarwiony błazenek, żaglowiec na spokojnych morzach i Król Syren ze swoją królewską ferulą. Wszystkie ikony bez funkcji płacą tylko od skrajnego lewego bębna do prawego bębna we wszystkich trybach gry. Karty do gry robią tak, gdy włożysz 3, 4 lub 5 pasujących kart na dowolnej aktywnej linii wypłaty, wypłaty wahają się od x5 do x400 za zakład liniowy lub do 40 $ przy zakładzie 0,10 $.

Najlepiej płatne ikony, w tym Naszyjnik, Błazenek, Statek i Nagroda Króla Mermanów, gdy zanurkujesz 2, 3, 4 lub 5 ikon tego rodzaju na dowolnej aktywnej linii wygrywającej; Przyznają Ci nagrody, zaczynając od x3 zakładu liniowego za 2 naszyjniki i aż do całkowicie fantastycznego trofeum w wysokości x7500 zakładu liniowego opłacanego przez 5 ikon Merman. W ujęciu pieniężnym to aż 750 $ przy zakładzie 0,10 $! Zauważ, że tylko aktywne linie płacą; każda aktywna linia zapewnia najwyższą nagrodę, która przypada na nią, a jeśli uzyskasz kombinacje na wielu liniach, masz je wszystkie, po jednej wygranej na linię. Dlatego wskazane jest, aby wszystkie były aktywne.

Jej Królewska Mość Królowa Syren to ikona dzikich zwierząt. Ona rządzi oceanem i robiąc to, zastępuje wszystkie symbole niebędące cechami. Decyduje się pojawiać tylko na bębnach 1, 3 i 5. Jeśli zobaczysz 3 Mermaid Queens na bębnach 1, 3 i 5 naraz, w jednym obrocie, zapewni ci funkcję darmowych gier, która jest dwa lub trzy razy bardziej lukratywna w porównaniu do gry podstawowej.

Gigantyczna ostryga pereł głębinowych jest rozproszona. Wylądowanie 2, 3, 4 lub 5 scatterów na dowolnej pozycji na dowolnym bębnie daje x1, x3, x15 lub x200 łączny zakład lub do 400 $ przy zakładzie 0,10 $. Podziwiaj projekt ikony Scatter: pojedyncza skorupa na kołowrotku milczy i wygląda na martwą, ponieważ nic nie robi. Ale kiedy dostaniesz 2 lub więcej muszelek na bębnach, otwierają się i przedstawiają ukryty skarb, białą i idealnie okrągłą perłę, pasującą do wygranej Scatter, którą płacą. Rozproszenie odgrywa również ważną rolę w funkcji darmowej gry.

Darmowa funkcja gry

Ta funkcja bonusowa ma na celu dać ci szansę na zwielokrotnione wygrane, które są zapewnione dzięki połączonemu efektowi Wilds i Scatter. Kiedy Mermaid Queen pojawia się jednocześnie na bębnach 1, 3 i 5 podczas gry podstawowej, uruchamia funkcję Free Game. Daje Ci 10 oceanicznych darmowych spinów z nagrodami pomnożonymi przez x2. Oznacza to, że możesz zdobyć wygrane na linii do x15000, a nagrody rozproszone do x400 za całkowity zakład podczas pierwszych dziesięciu darmowych spinów. Co więcej, za każdym razem, gdy wylądujesz Scatter lub Scatter na bębnach w trybie darmowej gry, otrzymasz dodatkową darmową grę za każdy wylądowany Scatter.

To miły i lukratywny dodatek: chodzi o to, że wszystkie dodatkowe darmowe spiny przekraczające początkowe 10 obrotów są rozgrywane z potrójnymi nagrodami. Oznacza to, że masz szansę na zdobycie do x22500 zakładów liniowych podczas darmowych spinów, które zarabiasz oprócz pierwszych 10 darmowych gier. W kategoriach pieniężnych jest to 2250 $ przy zakładzie 0,10 $, co jest doskonałym powodem, aby grać w tę grę na prawdziwe pieniądze. Wygrane rozproszone mogą wynieść x600 całkowitego zakładu, co jest dobrym powodem, aby postawić prawdziwy zakład. Właściwie jest jeszcze jeden, ostateczny, ostateczny powód.

Jak zawsze, funkcja działa przy ustawieniach linii i zakładów wybranych dla normalnej gry. Możesz zmienić wszystkie ustawienia w trybie podstawowym, ale nie można tego zrobić podczas tej funkcji. Aby podwojone i potrojone nagrody były naprawdę wartościowe, zaleca się postawienie tak wysokiego zakładu, na jaki możesz sobie pozwolić podczas gry podstawowej.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Chociaż wygrane na linii, nagrody rozproszone i funkcja darmowej gry sprawiają, że dość często będziesz szczęśliwy, istnieje nagroda, która jest rzadkim prezentem w postaci czystego szczęścia. Funkcja progresywnego jackpota może się uruchomić po każdym spinie, jest ona przyznawana losowo i może zostać wygrana przez każdego gracza odwiedzającego kasyno online i stawiającego nawet najmniejszy zakład w Mermaid Queen. Nie nakłada się żadnych kwalifikujących się zakładów ani innych ograniczeń: wszystko, co musisz zrobić, to postawić zakład i mieć nadzieję, że Lady Fortune zrobi małą sztuczkę.

streszczenie

Jest to 5-bębnowy, przyjazny dla urządzeń mobilnych automat z 20 liniami wypłat, który akceptuje zakłady na linię do 0,10 $ i daje szansę na wygranie aż x7500 punktów, a Scatter wygrywa do x200 całkowitego zakładu. Funkcja oferuje 10 początkowych darmowych spinów z podwójnymi nagrodami, podczas gdy dodatkowe darmowe obroty grają z potrójnymi nagrodami. Funkcja progresywnego jackpota może aktywować się losowo po każdym zakończonym spinie. Gra jest bardzo dobrym wyborem pod względem dynamicznej rozgrywki, przyzwoitych wygranych i funkcji.

Zagraj w Mermaid Queen za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS