LOOSE CABOOSE POKIE

4/ 5 na 3 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Podróżować
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny tak
Symbolika Bilety, Strażnik pociągu, Pani, Inżynier, Pociąg, Caboose, As, Król, Dama, Walet, Dziesiątka, Dziewięć
Dziki symbol Nie
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny tak
Mnożnik tak

Recenzja Loose Caboose Pokie

Loose Caboose to zabawny pokie o tematyce pociągowej z 5 bębnami, 25 liniami wygrywającymi i losowo przyznawanym progresywnym jackpotem. Główna nagroda nie-progresywna to 25 000 $. Obstawiając prawdziwe pieniądze i wsiadając do pociągu znajdującego się na pokie, możesz uruchomić ekscytujący bonus Cash Train i zobaczyć bębny pokryte złotymi symbolami, które zapewniają darmowe spiny i inne gadżety w pokie, w tym mnożniki wysokich wygranych. Gry mobilne są również wspierane przez niezrównaną jakość grafiki i przyjazny interfejs użytkownika.

Grając w pokie, poczujesz się jak w długiej podróży pociągiem po rozległych piaszczystych krainach Meksyku. Monotonne krajobrazy będą latać, gdy będziesz wyglądać przez okno i podziwiać krajobrazy. Za kołowrotkami znajduje się typowy meksykański teren z kaktusami, małymi piaszczystymi wzgórzami i niskimi klifami. Pod względem funkcji pokie ma unikalny bonus Cash Train, który działa jako wprowadzenie do darmowych spinów.

Pięć bębnów ma na sobie 25 linii wygrywających, z zastosowanym zwykłym modelem 5 × 3. Aby zostać zwycięzcą po obrocie, należy postawić zakład na prawdziwe pieniądze, który odpowiada Twojemu budżetowi, kliknij przycisk Zakręć i zobacz, jak bębny obracają się przez kilka sekund. Po zatrzymaniu się, dwa (w niektórych przypadkach trzy) pasujące symbole pojawiły się w aktywnej linii, aby wypłacić nagrodę zgodnie z tabelą wypłat. Panel przycisków pod bębnami jest standardowy, więc nawet nowicjusze szybko zrozumieją, jak zmienić wielkość zakładu.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

11 zwykłych symboli należy do dwóch wyraźnych podgrup. Symbole o niskiej wartości, które pojawiają się dość często, to 9, 10, J, Q, K i A, z najwyższą wypłatą x250 za pięć szóstek. Druga podgrupa obejmuje zestaw tematycznych zdjęć, takich jak bilet (x 500), torebka pełna biżuterii (x 500), sympatyczna pasażerka (x 1000), konduktor (x 1000) i retro lokomotywa (x2500). Te wartości (w nawiasach) określają powiązane wygrane dla piątki danego rodzaju. Podsumowując, zwycięskie kombinacje powinny być ułożone na aktywnej linii wypłaty od lewej do prawej i zaczynać od skrajnej lewej kolumny (bębna).

Użytkownicy kasyn online o niemal każdym budżecie mogą pozwolić sobie na grę w ten zabawny automat od RTG. Jeśli masz tylko kilka dolarów na saldzie kasyna, wystarczy to na obrót bębnami kilkadziesiąt razy, ponieważ minimalny zakład to 0,25 USD. Jeśli wolisz wyższe zakłady, użyj przycisku pod bębnami, aby podnieść wielkość zakładu do 125 $ na spin.

Oprócz wygranych funkcji, zwykłe symbole opisane powyżej mogą zapewnić trzy najważniejsze nagrody: 12500 $ (pięć lokomotyw), 5000 $ i 2500 $. Te kwoty w dolarach zostaną dodane do salda w kasynie online, jeśli grasz na prawdziwe pieniądze.

Dziki symbol

Jeśli brakuje jednego symbolu, aby skompletować zwycięską kombinację, może Ci pomóc dzika karta. Dzikość w Loose Caboose jest reprezentowana przez Inżyniera. Nie tylko zastępuje, ale też samodzielnie tworzy kombinacje. Jeśli jakakolwiek aktywna linia jest pokryta dwoma lub więcej dzikimi symbolami, otrzymasz nagrodę w wysokości odpowiednio x5, x50, x750 lub x5000 za zakład na linię. Jeśli chodzi o pieniądze, dodasz do swojego bankrolla do 25 000 $ za to combo.

Symbol rozproszenia

Luźny samochód to symbol rozproszenia. Oznacza to, że będzie częścią kombinacji niezależnie od jej miejsca. Wygrane scatter są oparte na całkowitym zakładzie, a gdy zdobędziesz od 2 do 5 kambuzów, wypłata będzie wynosić od x1 do x200 w zależności od liczby symboli scatter widocznych w danym momencie. Jeśli chodzi o pieniądze, gra online zapłaci 25 000 $ za tę kombinację, jeśli postawisz 5 $ na linię.

Funkcja Cash Train

Trzy lub więcej scatterów wyzwala przyciągającą wzrok i pod wieloma względami unikalną funkcję bonusową, która ostatecznie nagrodzi Cię darmowymi spinami. Pociąg z gotówką pojawia się w górnym rzędzie i zaczyna jechać wzdłuż tego rzędu. Każdy symbol, który przekroczy, staje się złoty i przedstawia jedną z trzech nagród: 1 do 4 darmowych spinów, mnożnik +1 lub złoty symbol.

Kiedy górny rząd jest całkowicie skrzyżowany, istnieje szansa, że ​​pociąg będzie jechał dalej w drugim rzędzie, a następnie w dolnym rzędzie. Niezależnie od wyniku funkcji, zawsze będziesz mieć 5 pozycji symboli przekształconych w sekcje bonusowe. Ale są szanse, że spodoba ci się 10 lub 15 sekcji bonusowych.

Po odjeździe pociągu zebrane darmowe spiny są podliczane i tryb darmowych spinów rozpoczyna się automatycznie. Jeśli wygrałeś złoty symbol, będzie on służył jako dodatkowy dziki oprócz symbolu Wild Engineer.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Pokie ma lokalną nagrodę w postaci progresywnego jackpota. Jest wygrywana losowo i każdy, kto gra na automacie na prawdziwe pieniądze, ma szansę go wygrać, ponieważ wielkość zakładu nie ma znaczenia. Każdy płatny spin może skończyć się jackpotem, nawet jeśli grasz z najniższym zaakceptowanym tutaj zakładem (0,25 $). Metr nad bębnami pokazuje obecny jackpot, a jego wartość stopniowo rośnie, ponieważ każdy zakład na prawdziwe pieniądze wnosi 1,5% do puli. Mnóstwo progresywnych jackpotów sprawia, że ​​automaty RTG są wspaniałym wyborem dla wielu australijskich graczy.

streszczenie

Loose Caboose to 5-bębnowy automat z 25 liniami wypłat i progresywnym jackpotem. Oprócz dzikiego symbolu, gra ma hojne symbole rozproszone, które zapewniają do 25 000 $ i odblokowują spektakularną grę bonusową Cash Train, której kulminacją jest tryb darmowych spinów z wysokimi mnożnikami. Gra jest dostępna we wszystkich formatach kasyn, zarówno tradycyjnych, jak i mobilnych kasynach online.

Zagraj w Loose Caboose na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS