MYSTIC DRAGON POKIE

4/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Przygoda
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny tak
Symbolika Smok, Wulkan, Rycerz, Księżniczka, Zamek, Skrzynia skarbów, Magiczny Zwój, As, Król, Dama, Walet, Dziesięć, Dziewięć
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny Nie
Mnożnik tak

Recenzja Mystic Dragon Pokie

Mystic Dragon to pokie wideo o tematyce fantasy, wyposażone w 5 bębnów, 3 rzędy i 25 konfigurowalnych linii wygrywających. Gra wyróżnia się ogromnymi wygranymi i możliwością wygrania fantastycznych 100 darmowych spinów. Co więcej, darmowe spiny rozgrywane są za pomocą nałożonych symboli wild, co dodatkowo zwiększa potencjał wygrywający w grze. Oprócz funkcji możesz wygrać losowy progresywny jackpot, typowy dodatek do większości automatów RTG. W Mystic Dragon można grać na PC i większości urządzeń mobilnych.

Gra ma przeciętną jakość grafiki i zaledwie kilka funkcji bonusowych, ale wielu graczy gra w nią godzinami z powodu doskonałych wypłat pokazanych w tabeli wypłat. Pięć bębnów osadzonych jest na pochmurnych klifach, na których zbudowano samotny zamek. Gra może nie robi wrażenia na pierwszy rzut oka, ale zaleca się graczom, aby spróbowali i lepiej zrozumieli funkcje wbudowane w grę. Przysłowie „nie oceniaj niczego z zewnątrz” doskonale opisuje pokie.

Realtime Gaming, twórca pokie, używa tutaj tradycyjnego modelu 5 × 3 opartego na strukturze linii wypłat. Oznacza to, że zwycięskie kombinacje powinny składać się z co najmniej 2 pasujących symboli i przebiegać po aktywnej linii od lewej do prawej. Poza tym trudno przecenić rolę dzikich symboli w pokie. Jeśli trafisz na jeden dziki, to jest w porządku, ale nic wyjątkowego. Jeśli dwa lub trzy symbole wild wypadają na tej samej linii, mają one mnożniki i mogą znacznie zwiększyć normalną wartość wygranej.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

Istnieje 11 normalnych symboli, które tworzą kombinacje na liniach wypłat. Obejmują one obrazy o niskiej wartości od 9 do A z wypłatami od x5 do x150 za pięć sztuk. Pozostałe regularne symbole idealnie pasują do tematu i zapewniają wyższe wypłaty. Należą do nich odręczny list królewski (x300), skrzynia skarbów (x300), wspaniały zamek (x1000), księżniczka (x1500) i dzielny rycerz (x2500). Wszystkie te symbole są wypłacane po prawidłowym wyrównaniu na aktywnych liniach wypłat.

Budżety użytkowników kasyn online są bardzo zróżnicowane, podobnie jak rozmiary zakładów oferowane w Mystic Dragon. Jeśli masz napięty bankroll, możesz wybrać jednocentową monetę i postawić 25 centów na spin. Jeśli masz ogromny bankroll na zakłady i chcesz grać o wysokie stawki, możesz obstawić aż do 125 $ na spin. Pamiętaj, że zakłady na prawdziwe pieniądze otwierają drogę do wygrania progresywnego jackpota.

Dziki symbol

Niebieski smok machający skrzydłami to dziki symbol. Chociaż wild nie ma bezpośrednich wypłat, jest to z pewnością najbardziej opłacalny element pokie, ponieważ zastępuje inne zdjęcia i niesie mnożnik wygranej x2. Wadą dzikich symboli jest to, że lądują tylko na bębnach 2, 3 i 4.

Jest ekscytujący fakt dotyczący mnożnika dzikiego: zdobycie dwóch lub więcej symboli Wild na tej samej linii wypłaty zwiększa wynikowy mnożnik w tempie wykładniczym. Na przykład otrzymujesz trzy symbole wild dwóch rycerzy w tej samej linii. Pięciu Rycerzy zapłaci 2500 kredytów, ale trzy symbole Wild dają łączny mnożnik 8, więc możesz otrzymać do 100 000 $ za taką kombinację. Ta sama zasada dotyczy innych kombinacji symboli.

Symbol rozproszenia

Dymiący wulkan, który wypływa z lawy, jest symbolem rozproszenia, który płaci w każdej pozycji. Nie ma potrzeby, aby lądował dokładnie na dowolnej linii wypłaty, ponieważ liczy się w dowolnym miejscu na polu gry. Jeśli trafisz 2 lub więcej symboli scatter, całkowity zakład zostanie dodany do twojego aktualnego bankrolla od x1 do x500 (do 62,500 $ za pięć symboli scatter).

Darmowe spiny

Trzy, cztery lub pięć wulkanów rozsianych po bębnach uruchamia odpowiednio 7, 15 lub 100 darmowych spinów. Jeśli chodzi o największą ilość darmowych spinów, jest to bardzo hojna, niespotykana oferta w porównaniu z innymi pokiesami na rynku. Wygranie 100 darmowych spinów może przynieść Ci wiele nagród, co jest szczególnie świetne, jeśli grasz na prawdziwe pieniądze.

Warto wspomnieć o jeszcze dwóch bonusach:
1) Wszystkie nagrody są podwajane przez cały czas trwania darmowych spinów i
2) Wszystkie Dragon Wilds pojawiają się w czasie darmowych spinów.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Większość automatów RTG oferuje losowy progresywny jackpot, a Mystic Dragon nie jest wyjątkiem. Podczas stawiania zakładów na prawdziwe pieniądze, pokie automatycznie odejmuje około 1,5% stawki, aby dodać je do puli jackpotów. Jego aktualna kwota zgromadzona do tej pory jest wyświetlana nad bębnami. Jackpot rośnie osobno w każdym kasynie online i jest uruchamiany losowo.

streszczenie

Mystic Dragon to 5-bębnowy automat z 25 liniami wygrywającymi i motywem fantasy. Zawiera dziki symbol mnożnika i hojne symbole rozproszone, które dają maksymalnie 62,500 $. Istnieje szansa na wygranie 100 początkowych darmowych spinów i zdobycie wszystkich nagród pomnożonych przez x2. Dzikie symbole są układane w stosy podczas darmowych spinów i mogą dać ogromny mnożnik x8.

Zagraj w Mystic Dragon za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS