PARADISE DREAMS POKIE

3/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Podróżować
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Kokos, Tropikalna Ryba, Kwiat, Dziewczyna, Wyspa, Zielona Birdy, As, Król, Dama, Walet, Dziesięć, Dziewięć
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny Nie
Mnożnik tak

Recenzja gry Paradise Dreams Pokie

Paradise Dreams to 5-bębnowy, 20-liniowy automat do gry wideo z losowym progresywnym jackpotem i motywem relaksacji oceanu. Piękne symbole, które są zarówno atrakcyjne wizualnie, jak i hojne, zapewniają bardzo dobre wypłaty, a najwyższa nagroda wynosi 25 000 USD. Poza tym spodoba ci się symbol zastępczy i rozpraszacze. Pokie oferuje darmowe spiny z podwójnymi nagrodami i przyjemną funkcją bonusową, w której możesz wybierać motyle i wygrywać do x1000 całkowitego zakładu na wybór.

Akcja gry toczy się na tle wspaniałego egzotycznego krajobrazu z palmami, bezkresnym oceanem, żółtą piaszczystą plażą i czystym niebem. To nie tylko raj, ale miejsce, w którym można zostać natychmiastowym zwycięzcą, grając na recenzowanym pokie za prawdziwe pieniądze. Tabela wypłat, przykryta kwiatami, wyświetla hojne wypłaty i określa zasady, które są bardzo łatwe nawet dla pierwszego kasyna online.

Popularne od wielu lat gry w czasie rzeczywistym koncentrują się na szerokiej publiczności gier, oferując konserwatywny zakres zakładów od 0,20 USD do 100 USD za obrót. Poza tym typowa konfiguracja bębnów 5 × 3 z 20 liniami wygrywającymi okazała się bardzo prosta i jednocześnie opłacalna dla graczy. Aby otrzymać nagrodę pieniężną, użytkownik musi trafić 2 lub więcej identycznych symboli od lewej do prawej i powinny one znajdować się na aktywnej linii wypłaty.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

Gra ma 10 regularnych symboli, które tworzą wygrane linii. Zdjęcia o niższej wartości obejmują karty do gry o wartości od 9 do A, które dają od x5 do x250 za pięć sztuk. Inne zdjęcia bez funkcji to soczysty kokos (x500), czerwony kwiat (x500), ryba koralowa (x1000) i ptak (x2500). Wszystkie te obrazy inspirowane tropikalnymi wyspami zapewniają odpowiednie wypłaty, gdy są rozmieszczone na aktywnych liniach wypłat.

Jak wspomniano powyżej, limity zakładów są dostępne dla każdego budżetu. Klikając przycisk Zakład, zmieniasz zakład liniowy między 0,01 $ a 5 $. Przycisk Linie umożliwia zmianę liczby aktywnych linii w zakresie od 1 do 20. W rzeczywistości możesz postawić na pojedynczą linię i wydać nawet jeden cent na spin. Dlatego całkowity zakład może wynosić od zaledwie centa do 100 USD na obrót.

Wypłaty są generowane przez symbole niefunkcjonalne, opisane powyżej oraz kilka symboli bonusowych. Jeśli tylko ikony bez funkcji uzupełniają kombinację, trzy najlepsze nagrody to 12500 USD (pięć ptaków), 5000 USD (pięć ryb) i 2500 USD (pięć kwiatów).

Dziki symbol

A happy suntanned girl is a wild symbol. She substitutes for all non-feature icons and appears on the first, third and fifth reels only. Two of them appearing in a combination return your total bet. Moreover, the girl doubles rewards when replacing other symbols in a combination. If, for example, you get four birds one wild symbol, the total prize will equal to $25,000, should you play at the maximum acceptable stake of $100.

Symbole rozproszone

Od dwóch do pięciu rozproszonych wysp otrzymasz od x1 do x200 łączny zakład. Grając na maksymalną możliwą stawkę, wygrasz 20 000 $ za kombinację pięciu scatterów umieszczonych na dowolnej pozycji na polu gry.

Funkcja Paradise Pick i darmowe spiny

Trzy lub więcej scatterów uruchamia bonus Paradise pick lub darmowe spiny – wybór jest wybierany losowo przez pokie. W opcji zbierania otrzymasz 12 kwiatów i powinieneś wybrać dowolne 5 z nich. Każdy kwiat ujawnia losową nagrodę od x1 do x1000 całkowitego zakładu (do 100 000 $ za maksymalną stawkę). Jeśli motyl pojawi się po kliknięciu na kwiatek, otrzymasz dodatkowe wybory bonusowe.

Jeśli pokie wybierze funkcję darmowego obrotu, otrzymasz 10 darmowych gier. Podczas darmowych spinów wszystkie wypłaty są podwajane, a każda określona powyżej wypłata jest dwukrotnie wyższa. Ponadto funkcja jest wyzwalana. Zdobądź 3+ symbole scatter w dowolnym miejscu i otrzymaj ponownie 10 darmowych spinów. Jeśli motyl wyląduje podczas darmowych spinów, wypłaci Ci losową nagrodę bonusową od x2 do x10-krotności zakładu w rundzie uruchamiającej.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Podobnie jak około 90% pokies RTG, Paradise Dreams ma losowy progresywny jackpot. Możesz normalnie kręcić bębnami bez specjalnego wysiłku, aby wygrać jackpot, ponieważ nie ma minimalnego progu zakładu – nawet 0,20 USD na obrót wystarczy, aby znaleźć się wśród potencjalnych zwycięzców. Jackpot jest przyznawany losowo po zakończeniu dowolnego spinu. A stale tykająca kwota jackpota jest zawsze widoczna nad bębnami.

Jedyną rzeczą, którą musisz upewnić się przed rozpoczęciem jakiejkolwiek rundy pokie, jest to, że grasz na prawdziwe pieniądze, ponieważ jest to jedyny wymóg, aby mieć prawo do wygrania tej rundy. Wreszcie, każde kasyno online, w którym oferowane jest pokie, ma swoje własne wartości jackpota, ponieważ jackpot Paradise Dreams jest powiązany z każdym konkretnym kasynem. Z tego samego powodu nie ma statystyk dotyczących najwyższej wygranej lub średniego czasu pomiędzy zwycięstwami itp.

streszczenie

Paradise Dreams to progresywny automat z 5 bębnami i 20 liniami, oferujący kilka ekscytujących funkcji bonusowych, takich jak dziki symbol i symbole rozproszone. Trafienie 3 scatterów daje dostęp do 1 z 2 funkcji, w tym 10 darmowych spinów z dodatkowymi nagrodami bonusowymi lub premii za wybór z najwyższą nagrodą x1000 całkowitego zakładu (maksymalnie 100 000 $). Gra online jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.