FAME AND FORTUNE POKIE

3.4/ 5 na 5 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Kino
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Diament, Glamour Girl, Fame Star, Fortune Star, Retro Car, Hollywood Sign, Award, Ace, King, Queen, Jack, Ten, Nine
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny tak
Mnożnik Nie

Recenzja Fame and Fortune Pokie

Fame and Fortune to 5-bębnowy automat wideo z motywem Hollywood i 20 regulowanymi liniami wypłat. Posiada losowy progresywny jackpot, który można zdobyć w dowolnym momencie w dowolnym trybie gry, zarówno w grze podstawowej, jak i darmowych spinach. Fame and Fortune oferuje symbol rozproszony, który aktywuje się tylko w darmowych spinach i wypłaca 100-krotność całkowitego zakładu. Poza tym użyjesz dzikiego symbolu, który podwaja wypłaty, gdy jest częścią kombinacji.

Fame and Fortune to historia bogaczy i celebrytów. Ma standardowy układ z 5 rolkami i 3 rzędami, a rolki są umieszczone na zasłonie w czerwono-czarne paski, która jest udrapowana jak w teatrze. Gra online jest dość prosta i ma tylko podstawowy zestaw funkcji, ale dostępność progresywnego jackpota sprawia, że ​​jest to dobry wybór dla nowicjuszy w kasynie online i doświadczonych graczy.

Zwycięskie kombinacje są wykonywane w typowy sposób. Aby otrzymać nagrodę w postaci tabeli wypłat, gracz musi zobaczyć dwa lub trzy identyczne symbole od lewej do prawej, ułożone na aktywnej linii wypłat. Minimalna kwalifikująca liczba pasujących zdjęć jest różna – 2 lub 3 – i jest określana przez grupę symboli. Wartość kart do gry jest przyznawana, gdy wystąpią co najmniej 3, podczas gdy tematyczne dobrze płatne zdjęcia są nagradzane, gdy 2 lub więcej lądów.

Symbole, wypłaty i wielkości zakładów

Istnieje 9 symboli niefunkcjonalnych, które tworzą kombinacje zgodnie z zasadami opartymi na liniach wypłat. Na dole tabeli wypłat znajduje się 9, 10, J, Q, K i A, z nagrodami w zakresie od x5 do x250. Inne symbole to złoty odznaczenie (x1000), zabytkowy czerwony kabriolet (x1500) i znak Hollywood (x2500). Podane wartości dotyczą piątki. W kategoriach pieniężnych wygrane są obliczane poprzez pomnożenie wartości tabeli wypłat przez zakład liniowy.

Rozmiary zakładów są tak wszechstronne, jak to tylko możliwe. Gracze o każdym budżecie uznają tę grę za przystępną, ponieważ minimalny zakład linii to zaledwie jeden cent. Zmieniając tę ​​opcję, możesz ją podbić do 5 $, dlatego maksymalny zakład to 100 $ na spin. Mając to na uwadze, najwyższa wypłata z tytułu nagrody za symbole bez funkcji to 2500 x 5 USD = 12 500 USD (za pięć znaków Hollywood).

Dziki symbol

Glamour Girl w futrze i naszyjniku z wielkim diamentem jest dzika. Pojawia się dość często, ale jej pozycja jest ograniczona tylko do bębnów 2, 3 i 4. Dzikość pomaga wygrać, zastępując wszystkie obrazy niefunkcjonalne, ale sama nie może skompletować kombinacji. Kolejną zaletą dla dzikich jest możliwość podwójnego wypłaty podczas zastępowania. Jeśli uda Ci się zdobyć cztery znaki Hollywood oraz dziką grę, grając na maksymalną stawkę, wygrasz 25 000 $.

Darmowe spiny z mnożnikami

Legendarna Walk of Fame ma ponad 2500 koralowo-różowych gwiazd z nazwiskami wybitnych ludzi. W recenzowanym pokie pojawiają się także dwie gwiazdki z napisem „Fame” i „Fortune”. Kiedy pojawią się na bębnach 1 i 5 każdy, otrzymasz 10 darmowych spinów.

Spodoba ci się ten tryb gry, szczególnie jeśli obstawiasz prawdziwe pieniądze, ponieważ wszystkie wygrane zostaną podwojone podczas pierwszych 5 darmowych obrotów i potrojone przy kolejnych pięciu. Daje ci to możliwość dodania dużych kwot do twojego bankrolla. Ponadto tryb ten posiada symbol Diamentowego rozproszenia, który jest niedostępny w grze podstawowej. To kolejne źródło wygranych, ponieważ scattery liczą się na każdej pozycji. Uderz od 2 do 5 z nich w dowolnym miejscu i zdobądź od x2 do x100 swojego całkowitego zakładu (do 10 000 $ grając na maks.

Ta funkcja jest uruchamiana ponownie. W przeciwieństwie do gry podstawowej, w której darmowe spiny są uruchamiane przez dwa symbole na bębnach 1 i 5, darmowe spiny są ponownie uruchamiane po zdobyciu trzech lub więcej symboli scatter Diamond w dowolnej pozycji, w którym to momencie będziesz cieszyć się 10 dodatkowymi darmowymi spinami.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Wiele gier online opracowanych przez RTG ma lokalny progresywny jackpot, podobnie jak Fame and Fortune. Pula jackpotów zgromadzona do czasu, w którym będziesz grać na pokie, jest widoczna tuż nad bębnami. Jego wartość jest wyjątkowa dla każdego kasyna online, ponieważ tylko gracze z każdego konkretnego kasyna wnoszą wkład do puli. Zwykle progresywny jackpot wynosi kilka tysięcy dolarów, dopóki ktoś go nie zgarnie.

Jackpot jest losowy, co oznacza, że ​​można go wygrać po każdym spinie. Zgodnie z zasadami gry, do jackpota kwalifikuje się absolutnie każdy użytkownik grający na prawdziwe pieniądze – nie ma specjalnych kombinacji ani minimalnego progu, który należy postawić, aby wygrać. W każdej chwili możesz zostać zwycięzcą.

streszczenie

Fame and Fortune to 5-bębnowy pokie wideo, którego motywem przewodnim jest Hollywood i bogactwo. Wraz z losowym progresywnym jackpotem, ten przyjazny dla urządzeń mobilnych automat oferuje dziki mnożnik x2, darmowe spiny z mnożnikami x2 i x3 oraz Diamentowy punkt rozproszony, który daje do x100 całkowitego zakładu.