SHARK SCHOOL POKIE

3.75/ 5 na 4 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Morze
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 50
Progresywny Nie
Symbolika The Wild Octopus Teacher, Rekiny Hammerhead / Nurse, Clown Fish, A, K, Q, J, 10, 9
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa tak
Darmowe spiny Nie
Mnożnik tak

Recenzja Shark School Pokie

Shark School to 5-bębnowy automat z 50 liniami wypłat, który akceptuje zakłady liniowe do 0,10 $. W zamian, pokie oferuje szansę na wygranie linii do x1500 i rozproszenie nagród do x100 całkowitego zakładu. Wilds zastępują wszystkie symbole, nie tylko zwykłe. Stacking non-pasujących ikon daje do x25 zakładu na linię. Tryb bonusowy oferuje trzy ekscytujące funkcje, w tym darmowe spiny, podwojenie lub potrojenie wygranych, progresywne mnożniki i natychmiastowe nagrody pieniężne do x200. Przeczytaj zasady i wskazówki i wróć do szkoły!

Symbole rozgrywki i pokie

Gra przynosi Australijczykom prawo do szkoły, w której tresowane są młode rekiny. Pomimo przerażającego projektu szkoły, zwiedzanie jej jest stosunkowo bezpieczną przygodą i dość lukratywnym interesem, jeśli grasz na prawdziwe pieniądze. Aby wejść do szkoły i zacząć zarabiać, aktywuj do 50 linii wygrywających. Możesz pozostawić niektóre linie bezczynne, ale odradza się tego: im więcej linii aktywujesz, tym większe szanse na przetrwanie i wygraną. Poza tym w jednym spinie można wygrać na wielu liniach.

Combinations are made up of symbols. These are regular icons, a Wild symbol and a Scatter. There are as many as 14 non-feature icons including playing cards from 9 through to A, four scared First-graders Fishes and four Shark Bullies. Non-feature symbols pay from left to right when you land 3, 4 or 5 matching icons of Playing Cards or First-Graders on any active line. Shark bullies pay when you have 2, 3, 4 or 5 icons of a kind on an active line. The payout is within a broad range from x2 up to x1500 a line bet ($150 at a $0.10 bet).

Istnieje również specjalna funkcja zwiększająca szanse na wygraną: w rzeczywistości w Shark School wygrywasz nawet z mieszanymi nieregularnymi ikonami, to znaczy gdy grupujesz różne ikony niefunkcjonalne. Jest to funkcja mieszanych rekinów: grupa 3, 4 lub 5 rekinów na dowolnej pozycji daje zakład liniowy x2, x5 lub x25.

Wściekła Ośmiornica jest nauczycielem i symbolem Wild. Zastępuje każdą ikonę, w tym symbole Scatter. W Shark School nauczyciele zawsze pojawiają się w stosach na bębnie 1. Stos zajmuje cały bęben i skutecznie zmienia go w dziki bęben. Kiedy taki dziki bęben zastępuje Scatter, jest liczony jako jeden punkt Scatter. Scattery płacą w jakikolwiek sposób. Wyląduj na 3, 4 lub 5 punktach scatter i zdobądź nagrodę w wysokości x2, x5 lub x100 za całkowity zakład (maksymalnie 500 $). Scattery uruchamiają również funkcję, w rzeczywistości całą masę funkcji.

Tryb bonusowy: funkcja 3 w 1

Tryb bonusowy uruchamia się, gdy wylądujesz 3 lub więcej symboli Scatter w dowolnej pozycji na dowolnym bębnie. Dostępnych jest aż 3 dodatkowe funkcje, w tym Swim Fishy Swim, Bad Sharky i Don Don’t Eat The Teacher. Każdy aktywuje się losowo.

Funkcja Swim Fishy Swim
Odtwarza tę część szkolnego życia, kiedy pierwszoklasiści są ścigani przez łobuzów. Ryba jest ścigana przez rekina; jest tylko 3 kroki do przodu, a szanse na bezpieczną ucieczkę nie są zbyt duże. Jednak warto spróbować, zawsze są dwie możliwości: albo ryba wypłynie, albo zostanie zjedzona przez rekina. Masz 25 darmowych spinów, aby je wyczyścić. Wszystkie nagrody podczas tej funkcji są potrojone, więc możesz wygrać do x4500 zakładu na linię lub do x300 całkowitego zakładu. Jeśli twoja ryba przetrwa 25 darmowych gier, otrzymasz natychmiastową nagrodę pieniężną w wysokości x200 zakładu na linię.

Funkcja Bad Sharky
Funkcja nagradza od 3 do 10 ponownych obrotów, podczas których jeden z czterech rekinów zakrywa bęben 3. Rekin próbuje zjeść każdą rybę pojawiającą się na bębnach, a każda zjedzona ryba jest zastępowana ikoną rekina. Aby zrozumieć zdolność do wygrywania tej funkcji, porównaj wypłaty Fish and Shark: Fish płaci do x750 za zakład liniowy, podczas gdy Sharks płacą do x1500. Oznacza to, że wymiana oferuje dwukrotnie większe szanse na wygraną.

Funkcja Don’t Eat The Teacher
Otrzymujesz 25 darmowych spinów, podczas których nagrody są pomnożone x2, a przestraszony nauczyciel próbuje uciec z paszczy łobuza rekina. Rekin pojawiający się na bębnie 5 zawsze próbuje zjeść Nauczyciela znajdującego się w tym samym rzędzie na bębnie 1. Jeśli Rekin spudłuje i Nauczyciel przeżyje, rekin atakuje i mnożnik rośnie o x1 (więc następna runda przebiega z mnożnikiem x3 , niż w przypadku x4 itd.) Funkcja trwa do momentu złapania nauczyciela lub rozegrania 25 darmowych spinów. Jeśli Nauczyciel uniknie ataków podczas funkcji i bezpiecznie odpłynie, do Twojego salda zostanie dodana specjalna nagroda w wysokości x100 zakładu liniowego.

Podsumowując, każda z trzech funkcji zwiększy Twoje saldo monet, gdy będziesz grać w grę online w kasynie online. Każda funkcja działa zgodnie z ustawieniami linii i zakładów, które wybierzesz dla normalnej gry. Gdy funkcja jest aktywowana, wszystkie elementy sterujące są wyłączone i nie można dokonywać żadnych dalszych regulacji. Aby w pełni wykorzystać tryb bonusowy, zaleca się aktywowanie wszystkich 50 linii w grze podstawowej i postawienie tak wysokiego zakładu, na jaki możesz sobie pozwolić.

Gra może być również rozgrywana w trybie autoodtwarzania, który zapewnia najszersze możliwości dostosowania rozgrywki do własnych preferencji i nawyków hazardowych. Projekt gry zasługuje na szczególną uwagę. Gra jest fajna i jako taka jest polecana Australijczykom w wydaniach komputerowych i mobilnych, które są dostępne w rekomendowanych kasynach online.

streszczenie

Shark School to 5-bębnowy automat z 50 liniami wypłat od RTG, oferujący interesującą fabułę i przyjmujący zakłady do 0,10 $ na linię. Dzikie symbole są kumulowane i zastępują wszystkie ikony bez wyjątku. Stacking non-pasujących ikon daje do x25 zakładu na linię. Tryb bonusowy obejmuje trzy funkcje, które są przyznawane losowo, w tym darmowe gry, progresywne mnożniki oraz podwójne i potrojone nagrody.

Zagraj w Shark School na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS