HIDDEN RICHES POKIE

3.83/ 5 na 6 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Kino
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 25
Progresywny tak
Symbolika Kobra, mapa i nóż, poszukiwacz przygód, diament, złoto, kompas, wazon, naszyjnik, tabliczka
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny Nie
Mnożnik Nie

Recenzja Hidden Riches Pokie

Hidden Riches to 5-bębnowy progresywny pokie, pełen przygód ducha pierwszych odkrywców Ameryki Łacińskiej. Wraz z ustawieniami typowanymi przez Indiana Jones, pokie oferuje kilka interesujących funkcji, takich jak dzikie mnożniki, które również uruchamiają do 25 darmowych spinów. Rozrzuty Ancient Tablet wypłacają hojnie i uruchamiają funkcję drugiego ekranu, w której zmierzysz się z autentyczną kamienną ruletką i wygrasz duże nagrody. Hidden Riches to atrakcyjna gra online, która zostanie dobrze przyjęta przez wszystkich zapalonych graczy, zarówno tych z ograniczonym budżetem, jak i wysokich stawek.

Ten pokie kasyna online zabierze Cię do bujnych, nieprzeniknionych dżungli i bagien Ameryki Południowej, które wiele wieków temu były domem dla wielkich, ale zaginionych cywilizacji. Będziesz podążał trudnymi ścieżkami i w końcu dotrzesz do szczytu swojej podróży, dużej nie-progresywnej nagrody w wysokości 50 000 $ lub hojnego progresywnego jackpota. RTG wykorzystywał tradycyjną w branży konfigurację 5 × 3 z 25 liniami wypłat. Rozgrywka oparta na liniach wypłat podlega zestawowi prostych zasad, które są łatwo zrozumiałe nawet dla nowicjuszy w kasynie online. Aby otrzymać wypłatę, zwykłe symbole muszą pojawić się w aktywnej linii, zaczynając od bębna 1. Symbole funkcji są przyznawane w inny sposób, aby przejrzeć je poniżej. Kołowrotki toczą się w dżungli z drewnianymi i kamiennymi konstrukcjami górującymi tuż przed twoimi oczami.

Symbole, wielkości zakładów i wypłaty

Każdy symbol idealnie pasuje do tematu. Widziane na bębnach tworzą całą atmosferę poszukiwań, odkryć i przygód. Symbole to maczeta (x100), stara, ręcznie rysowana mapa (x100), złoty dodatek (x150), starożytna waza (x150), kompas (x200), kobra (x200), cięty kamień (x500) , złoty idol (x500), odkrywczyni (x2500) i piramida Inków (x5000). Z reguły zdjęcia o niskiej wartości tworzą kombinacje, gdy pojawia się 3+, podczas gdy obrazy o wysokiej wartości wypłacają, gdy ustawiają się 2+.

Rozmiary zakładów są regulowane w interfejsie poniżej bębnów. Wszystko jest powszechne i znajome, bez żadnych nieoczekiwanych nowości. Wartość zakładu wynosi od 0,25 do 125 USD. Inna opcja, liczba linii, może dodatkowo wpłynąć na wielkość zakładu. Jeśli zdecydujesz się zmniejszyć liczbę aktywnych linii – chociaż nie jest to rozsądne, możesz zostawić jedną linię w grze i postawić tylko jeden cent za obrót.

Znając wypłaty monetami, możesz łatwo obliczyć wygrane za prawdziwe pieniądze. Trzy najlepsze nagrody regularne to 25 000, 12 500 i 2500 USD. Jeśli symbole funkcji biorą udział w kombinacji, wypłaty mogą być większe.

Dziki symbol i darmowe spiny

Odważny odkrywca służy jako dziki symbol. Ma kilka zalet i wad. Co do tego drugiego, to nie może pojawić się na bębnach 2 i 4 – i to jedyny minus tego symbolu. We wszystkich innych aspektach symbole wild są bardzo pomocne i opłacalne, ponieważ zastępują wszystkie zwykłe zdjęcia i przyczyniają się do wygrywania kombinacji.

Za każdym razem, gdy 2 lub 3 odkrywców pojawi się na linii wypłat, otrzymasz odpowiednio 5 lub 25 darmowych spinów. Ta funkcja ma mnożnik x3 zastosowany do wszystkich wygranych w darmowych spinach. Oznacza to, że masz szansę trafić 75 000 $ za kombinację pięciu piramid. Co więcej, funkcję można ponownie uruchomić na tych samych zasadach, co w grze podstawowej.

Funkcja Scatter and Mystery Prize

Zniszczony od czasu okrągły dysk z wytłoczonymi obrazkami i znakami to specjalny symbol. To jest rozproszenie i opłaca się w każdej pozycji. Nie ma potrzeby, aby pojawił się na linii wypłaty, aby zapłacić, ponieważ liczy się w dowolnym miejscu na bębnach. Zdobądź od 2 do 5 dysków, a otrzymasz od x1 do x100 całkowitego zakładu (do 12 500 $ przy maksymalnej stawce).

Three or more scatters unlock a Mystery Prize feature, which is certainly the centerpiece of the online game and its key source of profits for you. You will then see a big stone circle that resembles a wheel of fortune. It is divided into 6 spaces, five of which show colored drawings and one gives an extra Bonus round. Clicking Start makes a light flash around the wheel. In a few moments it stops on a prize symbol. The prize which is the first to match three times will be awarded to you. Each sign on the wheel is evaluated differently, at x10, x15, x25, x100 and x200 times the total bet. So if you get the symbol worth x200 for three times, you would grab up to $25,000.

Jeśli wylądujesz na klinie Extra Bonus, po zakończeniu bieżącej rundy będziesz mieć jeszcze jedną rundę na tym samym kole. Możesz wygrać dodatkowy bonus tylko raz.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Podobnie jak wiele innych automatów z gier Realtime Gaming, Hidden Riches jest wyposażony w lokalny progresywny jackpot, który jest kumulowany, przyjmując 1,5% każdego zakładu na prawdziwe pieniądze postawionego w tej grze. Jackpot jest przyznawany losowo, bez żadnych wymagań dla gracza. Aby się zakwalifikować, wystarczy grać na prawdziwe pieniądze i postawić zakład o dowolnej wielkości, którą uznasz za odpowiednią lub niedrogą.

streszczenie

Hidden Riches to progresywny automat z 5 bębnami i 25 liniami wypłat, poświęcony przygodówce. Ma dziki symbol mnożnika, który zapewnia 5 lub 25 darmowych spinów. Możesz także skorzystać z funkcji bonusu, która wypłaci x10 do x200 całkowitego zakładu. Ze względu na elastyczność kwot zakładów, pokie jest wysoce zalecane dla zwykłych graczy, którzy lubią niskie zakłady.

Zagraj w Hidden Riches na prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS