3.63/ 5 na 8 Opinie
Oprogramowanie Gry w czasie rzeczywistym
Motyw automatu Etniczny
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 20
Progresywny tak
Symbolika Koń, flaga, tarcza, miecze, wojownik, świątynia na wzgórzu, A, K, Q, J, 10, 9
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak
Runda bonusowa Nie
Darmowe spiny tak
Mnożnik tak

Recenzja Zhanshi Pokie

Zhanshi to 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłat z chińskim bohaterskim motywem, przyjmujący zakłady do 0,10 $ na linię i przyznający wygraną na linię do x5000 zakładu na linię, rozproszone nagrody do x500 całkowitego zakładu i Wild wygrywa do x10000 na linię Zakład. Funkcje bonusowe obejmują do 25 darmowych gier z możliwością ponownego wyzwolenia z dodatkowymi Wilds i potrójnymi nagrodami lub 10 darmowych gier z możliwością ponownego wyzwolenia z ulepszonymi punktami scatter i podwójnymi nagrodami. Istnieje również losowy jackpot progresywny. Znajdź poniższe zasady i wskazówki, podnieś swój sztandar i wygraj duże nagrody.

Gra odznacza się znakomitym designem i oferuje autentyczną atmosferę oraz umiejętnie animowane obrazy. Jest wyposażony w funkcję autoodtwarzania, która jest niezbędna podczas gry online. Daje ci możliwość wstępnego zaprogramowania przebiegu rozgrywki na sytuacje, w których masz do czynienia z czymkolwiek poza grą. Gra jest dostępna na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych i można w nią grać w pomieszczeniach, na zewnątrz, a nawet w ruchu. Ponownie, jest hojny pod względem wypłat, więc pokie jest doskonałym wyborem dla australijskich hazardzistów, a zwłaszcza dla tych, którzy uprawiają sztuki walki i kulturę chińską.

Symbole rozgrywki i pokie

Zhanshi jest wojownikiem Sztandaru, elitarnym oddziałem i główną postacią gry. Aby dołączyć do Zhanshiego w jego przygodach bojowych, pokaż swoją waleczność i podziel się z nim chwałą, aktywuj do 20 linii wygrywających i postaw zakład od 0,01 $ do 0,10 $ na linię. Te dwie proste zmiany dokonane za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu rozpoczynają pościg za ogromnymi trofeami. Podejmij niezbędne środki ostrożności i wykorzystaj szanse uzbrojenia we wszystkich punktach: aktywuj wszystkie dostępne 20 linii, gdy tylko bezczynne linie nie będą walczyć i nic nie płać.

Wygrane na linii i inne nagrody są zdobywane za pomocą symboli ułożonych w określonej kolejności lub całkowicie nieuporządkowanych, w zależności od przypadku. Jest 10 ikon bez funkcji, symbol Zhanshi Wild i Temple Scatter. Ikony bez funkcji płacą tylko od lewej do prawej i obejmują: sześć chińskich kart do gry od 9 do A, tradycyjną okrągłą tarczę, ciężki miecz, czerwono-złoty sztandar i biały koń, który jest najlepiej płatnym nie. ikona funkcji. Nagroda w postaci kart do gry wygrywa od x5 do x400, zakład na linię, gdy trafisz od 3 do 5 pasujących kart na aktywnej linii. Tarcze, miecze, sztandary i konie płacą od x2 do x5000, gdy trafisz od 2 do 5 ikon tego rodzaju na dowolnej aktywnej linii wypłaty.

Sam Zhanshi jest symbolem Wild. Pojawia się na każdym bębnie, zastępuje każdą ikonę niefunkcjonalną, a także zapewnia wyjątkowo dobrą nagrodę, gdy zaaranżujesz dowolną liczbę symboli Wild na aktywnej linii wypłaty. Wyląduj od 1 do 5 Warrior Wild na dowolnej aktywnej linii i otrzymaj x2, x25, x500, x2500 lub x10000 zakład na linię (do 1000 $ przy zakładzie na linię 0,10 $).

Scatter jest również hojnym symbolem, w rzeczywistości jest tak hojny jak Wild. Wylądowanie 3, 4 lub 5 scatterów na dowolnych pozycjach na dowolnym bębnie daje x3, x30 lub x500 łączny zakład. Oba symbole specjalne, Wild i Scatter, wprawiły w ruch dwie charakterystyczne cechy, obydwa niezwykle dochodowe, gdy grasz na prawdziwe pieniądze.

Funkcja bezpłatnych gier wyzwalana przez dziki

Wylądowanie trzech lub więcej symboli Wild w dowolnej pozycji na dowolnym bębnie podczas normalnej gry aktywuje funkcję darmowych gier. Wybierz jednego Wojownika spośród tych na bębnach i odkryj 15, 20 lub 25 darmowych spinów. Są to niezwykle hojne darmowe gry, podczas których wszystkie Scattery zamieniają się w Wilds lub najlepiej płatne ikony bez funkcji, Konie, a wszystkie nagrody liniowe są 3 razy wyższe od normalnego poziomu gry. Poza tym funkcja jest ponownie uruchamiana: wyląduj 3 lub więcej Wildów podczas darmowych spinów, wybierz i zdobądź 15, 20 lub 25 dodatkowych darmowych gier. Oznacza to, że możesz uruchomić do 50 darmowych gier z dodatkowymi Wilds i Horses oraz wygranymi w linii do x15000.

Funkcja darmowych gier wyzwalana przez Scatter

Za każdym razem, gdy masz 3 lub więcej symboli Scatter, otrzymasz 10 darmowych gier, podczas których wszystkie nagrody są podwajane. Funkcja uruchamia się ponownie, gdy uda Ci się zaaranżować dowolną kombinację trzech symboli wild i rozproszonych.

Obie funkcje bonusowe działają przy ustawieniach linii i zakładów wybranych dla normalnej gry. Ustawienia linii i zakładów to jedyne ustawienia, jakie masz, aby wycisnąć z gry najwyższe nagrody. Nie odpuszczaj! Podczas gry podstawowej aktywuj wszystkie 20 linii wygrywających i postaw tak wysoki zakład, na jaki Cię stać, a wtedy szczęście i Zhanshi mogą przynieść Ci najbogatszą nagrodę.

Jak wygrać progresywnego jackpota?

Walcząc o trofea liniowe, dzikie i rozproszone, jest jeszcze jedna nagroda, która jest przyznawana poza wszelkimi wysiłkami z Twojej strony. Jest to progresywny jackpot, który może zostać aktywowany po każdym ukończonym spinie i przyznać Ci nagrodę. Aktualnie przyznana kwota jest zawsze wyświetlana na mierniku jackpota w prawym górnym rogu. To progresywne trofeum jest wypłacane jako nagroda dodatkowa oprócz wszystkich innych zwycięstw, które możesz osiągnąć w rundzie wyzwalającej.

streszczenie

Zhanshi to 5-bębnowy automat z 20 liniami wypłat od Realtime Gaming, który ma chiński motyw heroiczny, akceptuje zakłady do 0,10 $ na linię i nagradza wygraną linii do x5000, rozproszoną wygraną w wysokości x500 całkowitego zakładu i dzikimi wygranymi x10000 na linię. . Oferuje ponownie wyzwalane darmowe spiny, dodatkowe symbole Wild i najlepiej płatne ikony z potrójnymi nagrodami lub 10 ponownymi darmowymi spinami z podwójnymi nagrodami. Progresywny jackpot jest przyznawany losowo.

Zagraj w Zhanshi za prawdziwe pieniądze:

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

wstać 500 $+ 99 FS