BONANZA POKIE

5/ 5 na 1 Opinie
Oprogramowanie Big Time Gaming
Kołowrotki 5
Linie wygrywające 117649
Progresywny Nie
Dziki symbol tak
Symbol rozproszenia tak

Recenzja Bonanza Pokie

Opracowany przez Big Time Gaming (BTG) Bonanza ma 6 bębnów i zmienną liczbę symboli, do siedmiu na każdym. Pokie oferuje absolutnie rewolucyjne podejście do decydowania o wypłatach: nie tylko symbole bębnów liczą się do kombinacji, ale są także cztery wózki nad bębnami, które przyczyniają się do wypełnienia linii wypłaty. Po drugie, pokie opiera się na nigdy wcześniej nie widzianym modelu matematycznym MegaWays, który pozwala na stworzenie 117649 zwycięskich kombinacji w każdym pojedynczym spinie. Wreszcie, możesz cieszyć się fantastycznymi darmowymi spinami z nieograniczonym mnożnikiem wygranych.

Mistrzowie BTG są dumni, że zaprojektowali przełomową mechanikę MegaWays. Nik Robinson, dyrektor generalny Big Time Gaming, uważa, że ​​zastąpi on standardowy 15-symbolowy format używany w większości dzisiejszych automatów. Ideą tej mechaniki jest to, że każdy obrót dostarcza różną ilość symboli (od dwóch do siedmiu na każdym), a cały ekran może pomieścić od 14 do 42 symboli w tym konkretnym pokie. BTG ogłosiło premierę Bonanzy 20 kwietnia 2018 roku i od tego czasu gra spotyka się z przychylnym przyjęciem w najlepszych kasynach online, w tym obsługujących australijską publiczność.

Pokie ma najwyższej klasy grafikę z nieskazitelnie zaprojektowanym tłem. Symbole klejnotów wyglądają jak fotografie cennych minerałów przetwarzanych przez wykwalifikowanego jubilera. Kołowrotki to duże kamienne bloki różnej wielkości, umieszczone na zboczu w pobliżu małej drewnianej chaty, koła wodnego, głazów i bujnych krzaków rosnących na zboczu. Pod względem wizualnym pokie zasługuje na najwyższe pochwały. Przeznaczoną dla pokie publicznością są wszyscy, z wyjątkiem graczy o wysokich stawkach, ponieważ maksymalna stawka 20 $ na spin nie wzbudzi zainteresowania dużych graczy. Zapraszamy wszystkich innych! Zwłaszcza gracze z ograniczonym budżetem, ponieważ mogą rozpocząć grę z zakładem 0,2 USD.

Bębny mają stałą wartość, ale liczba symboli na każdym bębnie różni się w zależności od rundy. Mając to na uwadze, każdy symbol ma mniejsze i większe odmiany siebie. Zwycięskie kombinacje są określane podobnie do 243-drogowych automatów. Kiedy trzy (w niektórych przypadkach dwa) podobne symbole zatrzymają się na graniczących bębnach, zaczynając od skrajnego lewego bębna 1, wygrywasz zgodnie z tabelą wypłat. W jednym spinie można stworzyć wiele kombinacji kwalifikujących, częściowo dzięki nałożonym symbolom. Załóżmy, że niebieski klejnot ląduje na bębnie 1 i 3, a trzy niebieskie klejnoty zatrzymują się na bębnie 2. To daje początek trzem identycznym kombinacjom 3 niebieskich klejnotów. Ma to na celu zilustrowanie, że bardziej złożony układ symboli doprowadzi Cię do wielkich wygranych.

Tabela wypłat wyświetla wartości wygranych jako mnożniki, które mają być zastosowane do całkowitego zakładu, a nie zakładu liniowego, jak to zwykle robią inne automaty do gry. Jest to bardziej pouczające przedstawienie, które minimalizuje zamieszanie, szczególnie dla początkujących. Pięć najlepszych kombinacji to sześć diamentów (x50-krotność całkowitego zakładu), pięć diamentów (x25), cztery diamenty (x10), sześć rubinów (x7,5) i znowu trzy diamenty (x5). Diamenty są rzadkie w pokie. Częściej będziesz widzieć pięknie stylizowane kamienne bloki 9 – A, które dają x0,1 do x1,75 całkowitej stawki.

Wózki

Nad polem bębnów znajdują się dwa tunele. Na początku normalnej rundy z tunelu przetacza się pociąg złożony z czterech wozów. Każdy wózek jest załadowany jednym symbolem na wierzchu. Cztery wózki zatrzymują się dokładnie nad bębnami 2, 3, 4 i 5, każdy, a symbole, które niosą, są dodawane do każdego odpowiedniego bębna. Można to pokazać na przykładzie: masz zielony klejnot na bębnie 1 i 3, co jest kombinacją przegraną. Ale wózek nad rolką 2 ma również zielony klejnot. W końcu otrzymujesz nagrodę tak, jakby trzy zielone klejnoty znajdowały się dokładnie na bębnach 1, 2 i 3. Na koniec obrotu wózki odsuwają się od ekranu i proces jest kontynuowany na nowym spinie.

Reakcje

Twórcy Pokie nazywają tę samą funkcję „Avalanche” i „Rolling Reels”, aby oznaczyć zniknięcie symboli biorących udział w wygrywających kombinacjach i pojawienie się nowych symboli na wolnych miejscach, tak jak na przykład w Gonzo’s Quest. Funkcja Reakcje rządzi się tą samą zasadą, zaangażowane symbole są oceniane, dostajesz trochę gotówki za tę kombinację, wygrywające bloki symboli eksplodują, a nowe symbole spadają z góry, aby wypełnić luki. Teoretycznie reakcje mogą trwać w nieskończoność, o ile zakończone zostaną nowe kombinacje.

Rozproszone i darmowe spiny

Darmowe obroty to powszechny bonus, który jest zwykle aktywowany przez kilka kopii jednego symbolu rozproszenia. Bonanza zawiera cztery różne scattery, które, jeśli pojawią się na różnych bębnach w tym samym czasie, tworzą słowo „ZŁOTO” i zapewniają 12 darmowych spinów. Każde dodatkowe rozproszenie daje pięć dodatkowych darmowych spinów do początkowej liczby. Funkcja Reakcja jest również obecna, ale ma bardzo przydatny dodatek: po każdej reakcji mnożnik wygranej wzrasta o 1 i nie ma górnej granicy. Jeśli nastąpi dziesięć kolejnych reakcji, będziesz cieszyć się mnożnikiem x10 i tak dalej. Gdy reakcja się kończy, zaawansowany mnożnik powraca do swojej pierwotnej wartości 1. Na wózkach obok zwykłych wózków może znajdować się symbol rozproszenia. Jeśli w wózkach pojawią się 3 symbole scatter, wygrywasz pięć dodatkowych spinów. Jeśli zobaczysz 4 symbole scatter, przyznanych zostanie dziesięć dodatkowych spinów.

Dziki dynamit

Pałki dynamitu zastępują klejnoty i ikony kart do gry. Ze względu na inne intensywne funkcje, rola dzikich symboli nie jest tak ważna w automacie.

streszczenie

Bonanza to całkowicie innowacyjna gra pełna imponujących funkcji, takich jak Reakcja, nieograniczone mnożniki, darmowe spiny i funkcja koszyków. Biorąc pod uwagę unikalną strukturę bębnów ze zmiennymi rzędami i niesamowitym potencjałem wygranych, pokie spodoba się tym, którzy lubią zupełnie nowe bonusy i nieszablonową rozgrywkę wraz z doskonałą grafiką.