SYSTEM OBSTAWIANIA RULETKI PARLAY (ANTI-MARTINGALE).

Najlepsze w tym systemie jest to, że ryzykujemy tylko jedną jednostką (jednostka jest równa minimalnemu możliwemu zakładowi, na przykład 1 $). Podstawowe zasady są bardzo proste i nie będą stanowić żadnego problemu. Wszystkie zakłady należy postawić na parzyste szanse (czerwone / czarne, parzyste / nieparzyste, 1-18 / 19-36).

a. Na początek otwórz stół do ruletki online i postaw 1 jednostkę, na przykład na Czerwone.

b. Jeśli wygrałeś – po prostu zostaw początkowy zakład i swoje wygrane na stole. Teraz Twój zakład będzie równy 2 jednostkom.

c. Jeśli wygrasz ponownie – będziesz miał 4 jednostki (3 jednostki to Twój zysk netto, a jedna jednostka to Twój początkowy zakład). W przypadku przegranej straciłeś tylko jedną jednostkę (początkowy zakład postawiony na samym początku gry).

d. Wyobraź sobie, że „kulka” ponownie wylądowała na Czerwonym (nie zapominaj, że grasz w ruletkę online). Gratulacje! Wygrałeś 8 jednostek! A Twój zysk netto – 7 jednostek, które wygrałeś ryzykując tylko 1 jednostkę. Wynik ten można uznać za bardzo dobry.

e. Następnie odbierz swoje wygrane, wróć do jednostki 1 i zacznij ponownie obstawiać.
Bardzo ważne jest również określenie momentu, w którym musisz wrócić do zakładu na 1 jednostkę, ponieważ za każdym razem nie można wygrać. Większość graczy korzystających z tego systemu radzi zakończyć sekwencję po trzech (3) wygranych zakładach.