KASYNA ONLINE UKASH W POLANDE

Niestety Ukash nie jest już dostępny dla graczy z Polande, ale masz do wyboru:

Kasyna online z kartami kredytowymi Kasyna online Neosurf

Od początku hazardu online przeszedł długą drogę i przekształcił się w ogromną branżę. Jedną z jego najbardziej kuszących cech jest stale rosnąca zdolność tworzenia doświadczeń przypominających życie. Są tak dobre, jak te zdobyte w tradycyjnych kasynach, a czasem nawet przewyższają te drugie pod względem emocji i rozrywki dzięki ogromnym i niewyczerpanym możliwościom technologii informacyjnych. Jeśli kasyna online polecane przez ViseGradMaraton australijskim graczom są jak najbliżej ich stacjonarnych odpowiedników, Ukash jest jak najbliżej konwencjonalnej gotówki. W rzeczywistości jest to gotówka ery Internetu; jedyną różnicą między tradycyjnymi środkami płatniczymi a Ukash jest to, że możesz go używać w swoich najbardziej cenionych kasynach online.

Ukash: Lepsze niż gotówka

Ukash to metoda płatności, która przypomina system opracowany przez Paysafecard i jest dobrze znana jako karta przedpłacona lub PIN. Zasadniczo jest to kupon z 19-cyfrowym unikalnym kodem. Wystarczy znaleźć najbliższy punkt sprzedaży voucherów Ukash lub punkt sprzedaży online i wymienić pieniądze na maksymalnie 5 kodów na łączną kwotę równą 750 EUR. Nie martw się o opłaty za wymianę walut: nie ma żadnych opłat, ponieważ kupony są emitowane w kilkudziesięciu walutach, w tym w AUD. Kody podawane są na paskach papieru lub w postaci zaszyfrowanych wiadomości elektronicznych.

Jest to wyjątkowo bezpieczne i niezawodne narzędzie finansowe, o ile nie ma luk, przez które ktoś mógłby uzyskać dostęp do Twojego konta Ukash lub czegokolwiek związanego z Twoimi danymi Ukash – nie ma konta osobistego, portfela elektronicznego ani żadnej innej bazy danych, która mogłaby zostać naruszona lub zhakowany. Posiadasz tylko 19-cyfrowy kod i dopóki nie ujawnisz tego numeru nikomu, kto zagląda Ci przez ramię lub pyta o Twoje kody przez e-mail, jest to całkowita tajemnica, a Ty jesteś jedyna osoba na świecie, która zna i może używać Twoich kodów. Dlatego Ukash ostrzega swoich użytkowników, aby zarządzali 19-cyfrowymi kuponami z taką samą ostrożnością, jak zarządzają gotówką, ponieważ jest ona równie dobra jak gotówka, ale jeszcze lepsza. Z kuponem Ukash możesz zdeponować środki w kasynie online akceptującym Ukash jako metodę płatności.

Jeśli chodzi o wpłatę środków w kasynie online, które akceptuje Ukash, wystarczy zarejestrować się lub zalogować do wybranego kasyna online, przejść do strony Wpłaty, wybrać Ukash jako opcję płatności, określić kwotę i walutę i zakończ transakcję, wpisując 19-cyfrowy kod. Środki są natychmiast przelewane na Twoje konto i możesz je natychmiast wykorzystać do obstawiania.

Jak widać z powyższego, system jest prosty, niezawodny i niezawodny. Oczywiście, jeśli chodzi o wypłatę, Ukash ma pewne ograniczenia, które wynikają z samej natury kart voucherowych. Nie ma konta bankowego ani portfela elektronicznego, na który można by wypłacić środki! Mimo to nie musisz się martwić, jak odzyskać pieniądze z kasyna, ponieważ strony hazardowe akceptujące Ukash umożliwiają wypłaty na konta bankowe lub karty, takie jak Visa lub MasterCard. W takim przypadku musisz podać dane swojego banku lub karty, aby zakończyć transakcję i odebrać wygrane z kasyna online.

Kupowanie kuponów Ukash i wpłaty są całkowicie bezpłatne, ale wypłata wygranych może wiązać się z pewnymi kosztami naliczanymi przez wybraną przez Ciebie metodę płatności. Biorąc pod uwagę wszystkie oszczędności, jakie możesz uzyskać przy zakupie i brak opłat za wymianę walut, Ukash jest niedrogą i bezpieczną metodą płatności.

Ze względu na duże zapotrzebowanie na rynku, Ukash oferuje zaawansowany poziom usług, aby pozostać konkurencyjnym. Użytkownicy 19-cyfrowych kodów, którzy cenią sobie bezpieczeństwo i błyskawiczne przekazy pieniężne, mają możliwość zakładania kont w Ukash. Oprócz pierwotnie oferowanych usług, podpisanie umowy z Ukash otwiera nowe możliwości, takie jak dzielenie i łączenie kuponów, wysyłanie pieniędzy i wymiana walut. Ten nowy poziom usług nie szczędzi żadnych środków bezpieczeństwa – jest tak samo bezpieczny, jak najlepsze e-portfele dostępne na światowym rynku finansowym.

Ukash jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z pełną gamą usług i nienaganną obsługą klienta. Jest również dostępna jako aplikacja na urządzenia mobilne z systemem iOS lub Android.

Plusy i minusy

Niekwestionowaną zaletą Ukash jest bezpieczeństwo. Jest to również praktycznie bezpłatne (z wyjątkiem opłat naliczanych przez inne opcje, z których musisz skorzystać w niektórych przypadkach, na przykład, gdy chcesz wypłacić pieniądze z kasyna online). Wpłacanie środków za pomocą Ukash nie zajmuje dużo czasu, jest bardzo proste i przyjazne dla użytkownika. System wraz ze wszystkimi usługami, obsługą klienta i dodatkami (tak, są korzyści i premie) jest dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na komputerze stacjonarnym lub urządzeniach mobilnych.

Limity zakupów i transakcji na kuponach Ukash są dość liberalne, są wyższe niż te ustalone przez niektórych innych operatorów płatności, ale nadal nie są zbyt wysokie, dlatego ta metoda nie jest zbyt wygodna dla graczy lubiących duże zakłady. Jeśli jesteś wielkim graczem, powinieneś rozważyć inne opcje, takie jak natychmiastowe przelewy bankowe lub płatności kartami kredytowymi / debetowymi Visa lub MasterCard, które umożliwiają masowe wpłaty i wypłaty środków. Znajdź pełny opis tych metod płatności w odpowiednich sekcjach tej witryny i ciesz się płynną i bezproblemową bankowością za pomocą preferowanych metod i ulubionych miejsc hazardowych.

Wadą jest konieczność skorzystania z innych opcji płatności w celu wypłaty środków z kasyn online. Jeśli nie zarejestrowałeś się w Ukash, nie możesz zarządzać swoimi kuponami, z wyjątkiem używania ich do wpłacania środków do kasyn online Ukash i dokonywania zakupów online. Jeśli zgubisz lub zapomnisz kod, nie ma możliwości jego przywrócenia, ponieważ są one unikalne i istnieją tylko na Twoim pasku papieru lub komputerze / telefonie komórkowym (chyba że zarejestrujesz się za pomocą Ukash). Ukash jako metoda płatności w kasynach online nie jest tak rozpowszechniona jak Visa, MasterCard czy przelewy bankowe. Kupony Ukash są ograniczone czasowo i tracą ważność po 12 miesiącach od zakupu; nie jest możliwy zwrot ani wymiana.

Ukash to metoda płatności, która jest doskonała dla australijskich graczy pod względem bezpieczeństwa, prostoty i szybkości, zapewnia wspaniałą obsługę klienta, prawie nie wiąże się z żadnymi opłatami i oferuje lukratywne bonusy. Chociaż nie jest szczególnie odpowiedni dla graczy o wysokich stawkach i wymaga pomocy innych metod płatności, jeśli chodzi o wypłatę, jest dobrze dostosowany i przyjazny dla graczy. Nie zapomnij sprawdzić witryn kasyn online pod kątem bonusów i zachęt: zazwyczaj mają one coś miłego dla użytkowników Ukash.