DZIESIĄTKI LUB LEPIEJ

4.3/ 5 na 93 Opinie
  • Ta gra jest odmianą 6/5 Jacks or Better. Różnica polega na tym, że minimalna płatna ręka to para dziesiątek, a nie para waletów. Tens or Better Video Poker jest rozgrywany talią 52 kart i nie ma dzikich kart. Karty są tasowane przed każdym rozdaniem.Istnieją przyciski zwiększania lub zmniejszania zakładu, które pozwalają kontrolować, o ile chcesz postawić, używając przycisków (+) i minus (-). Bez względu na to, jakiego poziomu monet używasz, jeśli klikniesz „Postaw jeden”, postawisz tylko jedną monetę, a jeśli klikniesz „Postaw maks.”, Postawisz maksymalną kwotę.

    Gdy będziesz gotowy do gry, możesz kliknąć przycisk „rozdaj”, a Twoje pierwsze 5 kart zostanie rozdanych. Możesz wybrać, które karty chcesz trzymać, lub możesz również skorzystać z opcji „AutoHold”, aby zezwolić oprogramowaniu na przechowywanie określonych kart.

Gdy wygrasz rozdanie, masz szansę na zwiększenie i podwojenie wygranych dzięki opcji „Podwojenie”. To wspaniała funkcja bonusowa, którą daje Tens and Better Poker. Dzięki tej opcji na ekranie pojawi się 5 kart, jedna odkryta (rozdający), a pozostałe 4 to twoje karty. Wybierasz jedną kartę i jeśli jest wyższa od karty krupiera, wygrywasz podwójną.