JAK KORZYSTAĆ Z FUNKCJI „AUTO HOLD” W POKERZE WIDEO

Zasady gry w wideo pokera online są dość proste – gracz otrzymuje pięć kart i musi zdecydować, które z nich chce zatrzymać, a które wymienić. Oczywiście nie musi zatrzymywać ani odrzucać żadnych swoich kart. Jeśli jest zadowolony z tego, co mają, może zatrzymać je wszystkie, a jeśli uważa, że ​​karty są słabe, może je wszystkie odrzucić i poczekać, aż zostaną zastąpione kolejnymi pięcioma kartami.

Procedura zadania jest również prosta – wystarczy kliknąć karty, które chciałby zatrzymać – reszta jego kart zostanie zastąpiona. Czasami nie jest łatwo zdecydować, które karty zachować, a które odrzucić, nawet dla doświadczonych graczy, a zwłaszcza dla tych, którzy dopiero zaczynają.

Istnieje wiele strategii gry w pokera wideo dla każdego rodzaju pokera wideo. W tych strategiach istnieją optymalne rozwiązania dla pewnych konkretnych sytuacji – są pewne zasady, które każdy doświadczony gracz powinien znać, aby odnieść sukces w grze. Wskaźnik wypłat wynosi od 98 do 99%, jeśli zastosowane zostaną te optymalne strategie.

Cóż, przy tak wielu różnych odmianach pokera wideo, kto pamiętałby strategie dla każdego z nich? Co więc możesz zrobić, jeśli nie znasz konkretnego pokera wideo?

Obecnie w wielu grach w pokera wideo dostępna jest dodatkowa funkcja, która pozwala graczowi wybrać optymalny ruch w danej sytuacji. Ta opcja jest generowana komputerowo i nazywana automatycznym wstrzymaniem. Jeśli nie wiesz na pewno, co zrobić ze swoimi kartami, zawsze możesz wybrać Automatyczne wstrzymanie, a karty, które powinieneś zachować, zostaną automatycznie podświetlone.

Oczywiście nic nie jest darmowe – Twój współczynnik wypłat będzie rzekomo mniejszy, jeśli zdecydujesz się zastosować funkcję Auto Hold. W każdym razie, jeśli jesteś początkującym graczem lub po prostu nie znasz konkretnego pokera wideo, powinieneś grać z aktywowaną opcją Auto Hold. Może możesz wygrać mniej, ale z pewnością możesz też stracić mniej. Jeśli nie masz pewności co do strategii, warto przez chwilę pobawić się z niewielką pomocą. Później, gdy zdobędziesz więcej umiejętności, możesz spróbować bez tego.

Jeśli chcesz korzystać z funkcji Auto Hold, musisz ją najpierw aktywować, ponieważ jest ona domyślnie wyłączona. Możesz go aktywować za pomocą opcji w menu gry.

Funkcję Auto Hold można znaleźć w niektórych wersjach wideo pokera online Power Poker oferowanych przez Microgaming i opracowanych przez oprogramowanie Viper.

Nawiasem mówiąc, prawdopodobnie widziałeś funkcję Auto Play. Możesz oglądać wszystkie rodzaje gotowych gier, a we wszystkich trybach Auto Hold wybiera karty do gry.

NAJLEPSZE KASYNA ONLINE

1500 $

Wstań 1500 $ pakiet powitalny!

2500 $

Bonus 100% do 2500 $

2500 $

Wstań 2500 $ + 170 FS

300 €

100% do 300 €

12 000 $

675% do 12 000 $+150 FS

400 $

20 FS NDP + 100% do 400 $

500 $

500 $ + 140 FS

500 $

wstać 500 $+ 99 FS

5 BTC

5 BTC za pierwsze 3 depozyty + 50 FS!